بندر لنگه - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : بندر لنگه

امام جمعه بندرچارک؛

سفره های صیادان هرمزگانی خالی تر می شود

امام جمعه بندرچارک با تاکید بر اینکه صیادان هندی زندگی آبزیان خلیج فارس را نابود کرده اند، گفت: سفره های صیادان هرمزگانی در اثر حجم بالای صید با استفاده از تورهای صنعتی و غیرمجاز خالی تر می شوند تا جایی که اقتصاد خانواده های آنها به تدریج فلج می شود.

فرمانده انتظامی بندرلنگه خبر داد؛

۳۶ نفر سارق در بندرلنگه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۳۶ نفر سارق در مرداد ماه امسال خبر داد.

امام جمعه موقت بندر چارک:

مسئولان راه و شهر سازی سه راهی چارک و آبنمای آن را فراموش نکنند

امام جمعه موقت بندر چارک اظهار کرد: مسئولان راه و شهر سازی بندرلنگه و مدیر کل اداره راه و شهر سازی استان می خواهیم سه راهی شهر چارک و آبنما که در فصل زمستان مشکلات زیادی برای رفت و آمد مردم بوجود می آورد را فراموش نکنند.

امام جمعه موقت بندرچارک:

دولت آمریکا دست از قلدری در جهان بردارد

امام جمعه موقت بندرچارک اظهار کرد: دولت آمریکا دست از قلدری در جهان بردارد و رئیس جمهور کاسب کار با تنش در خاور میانه باعث شد چهره واقعی خود و آمریکا آشکار کند.

مدیرکل گمرک شهید رجایی:

ایران پنجمین کشور ترانزیتی جهان است/ پنجره واحد تجارت فرامرزی مهمترین پروژه ملی تجارت

مدیرکل گمرک شهید رجایی با اشاره به اینکه ایران پنجمین کشور ترانزیتی جهان است، اظهار کرد: گمرک جمهوری اسلامی با بیش از ۱۸ هزار و یکصد میلیارد تومان رتبه اول درآمدهای دولتی را بعد از نفت به خود اختصاص داده است.

یادداشت:

تعریف ما از اوقات فراغت کودکمان چیست ؟

اوقات فراغت بیشتر به منزله استراحت بود و تفریح درهر سن وسالی تعریف ومصادیق خاص خودش راداشت . مثلا برای کودکان شامل گذراندن وقت با همسالان و همبازیها رفتن به پارک همراه والدین ، آب بازی ، ساختن کاردستی ، بازی درحیاط یاباغ یا محوطه ، گردش وامثال آن می شود .

مدیر کل گمرک بندرلنگه:

افزایش ۷۳درصدی صادرات کالای غیرنفتی از گمرک بندرلنگه

مدیرکل گمرک بندرلنگه با اشاره به رشد ۷۳درصدی صادرات کالای غیرنفتی درسه ماهه نخست سال جاری اظهار کرد: تشریفات گمرکی مربوطه به۲۳۴ هزارو ۹۹۴ تن کالا به ارزش۶۵۱ میلیارد ریال جهت صادرات به کشورهای امارات و قطرانجام شده است.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff