بستک - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : بستک

فرمانده ناحیه سپاه بستک خبر داد:

ارسال دومین محموله از کمک‌های مردمی شهرستان بستک برای زلزله زدگان کرمانشاه + تصاویر

فرمانده ناحیه سپاه بستک ضمن اعلام برنامه ریزی جهت اعزام گروه های جهادی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، از بارگیری و ارسال دومین محموله از کمک‌های مردمی شهرستان بستک برای زلزله زدگان خبر داد.

کوخرد دومین مرکز سنگ نگاره های بستک هرمزگان/ نابودی آثار تاریخی قبل از اسلام در سایه غفلت متولیان فرهنگی

با وجود اینکه مسئولان میراث فرهنگی از وجود آثار قدیمی در مناطق شهرستان بستک اطلاعات کافی دارند اما متاسفانه تا کنون اقدام قابل ملاحظه ای در راستای حفظ این گونه آثار صورت نگرفته است.

صحبت های کارآفرین جوان از آشفته بازار حمایت از تولید داخل؛

اختراع جهانی در انتظار حمایت عملی/ عدم همکاری بانک ها در تضاد با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی است

صحبت های یک مخترع و کارآفرین جوان که با اختراع خود، تحول در صنعت سنگ دنیا را نوید می دهد اما عدم همکاری بانک ها برای حمایت از تولید داخل، دستیابی به این هدف را دشوار کرده است.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک:

آمریکا همیشه دشمن اسلام و انسانیت بوده است

خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک گفت: همیشه در طول تاریخ آمریکا دشمن اسلام و انسانیت بوده است و با قدرت رساندن نیروهای مزدور، سبب خونریزی مردم مسلمان شده است.

امام جمعه موقت شهرستان بستک:

امام حسین(ع) الگویی برای استکبارستیزی است

امام جمعه موقت شهرستان بستک با الگو دانستن امام حسین(ع) برای ملت ایران در مبارزه با استکبار گفت: تا زمانی که آمریکا خوی وحشی گری و نسل کشی دارد و به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم ایران است مبارزه با آمریکا ادامه دارد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خبر داد:

استقرار ۱۲ موکب برای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در خاک عراق

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در شهرستان بستک، از استقرار ۱۲ موکب برای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در خاک کشور عراق خبر داد که ۱۰ موکب آن در شهر کربلا است که نذورات مردم استان هرمزگان را بین زائرین توزیع خواهند کرد.

احیای فرودگاه متروکه بستک ضروریست یا احیای اشتغال؟؟؟ / مناقصه ای برای حیف و میل بیت المال!!

مسئولان بجای وعده راه اندازی فرودگاه متروکه شهرستان بستک و دادن آگهی فراخوان مناقصه، به فکر سوق دادن اعتبارات در جهت تحقق اشتغال جوانان و ایجاد زیرساخت های تفریحی و سرگرمی برای خانواده ها باشند.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس هرمزگان:

از دیدن یادمان نیمه کاره شهدای غواص جناح متاثر شدم

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان در بازدید از یادمان نیمه کاره ۲ شهید گمنام از شهدای غواص و بعد از گذشت دو سال از تدفین آنان گفت: با دیدن این یادمان نیمه کاره به من برخورد و انتظار است که در کار تسریع شود.

امام جمعه شهرستان بستک:

با سر بریدن شهید حججی، خونی تازه در واقعه عاشورا جریان یافت

امام جمعه شهرستان بستک گفت: بیان سنگدلی های یزیدیان در کربلا، سخت و شاید باور ناپذیر بود اما بعد از انتشار جنایات داعش و از جمله سر بریدن شهید حججی، خونی تازه در واقعه عاشورا جریان یافت و امروز بهتر می توان درک کرد که در عاشورا و کربلا بر اهل بیت چه گذشت.

یادواره شهداء شهرستان بستک؛

شهید حججی، فارغ التحصیل دانشگاه ایثار و شهادت است

همزمان با تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم محسن حججی، در یادواره شهداء بخش جناح شهرستان بستک عنوان شد: امام حسین (ع) استاد دانشگاه ایثار و شهادت است که جوانانی همچون شهید حججی، دانش آموخته و فارغ التحصیل این دانشگاه هستند.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff