گفتگو - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : گفتگو

مسول فنی حرفه ای بندرخمیر:

کمبود فضای آموزشی اصلی ترین مشکل مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر است

مسئول مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر گفت:خیرین برای حمایت از اشتغال جوانان به یاری مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر بیایند،کمبود فضای آموزشی مناسب ما را در برگزاری کلاس های مهارتی محدود کرده است.

گفتگو/ فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:

انس با کتاب راه مقابله با سلاح فضای نرم استکبار در راستای هویت زدایی است

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه فضای مجازی رقیب نوظهور کتاب در دنیای کنونی است، گفت: انس و الفت با کتاب و کتابخوانی یکی از راه های مقابله با سلاح فضای نرم استکبار در راستای دوری از هویت ایرانی اسلامی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان:

اقلام اهدایی مردم هرمزگان به کرمانشاه ارسال شد/ شماره حساب های شخصی غیرقابل اعتماد هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با اشاره به اعزام نخستین اقلام اهدایی مردم هرمزگان به مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: از آنجایی که شماره حساب های شخصی غیرقابل اعتماد هستند لذا باید مراقب بود که فرصت سواستفاده سودجویان از وضع موجود از بین برود.

مدیر کل کتابخانه های استان هرمزگان؛

۶۴ کتابخانه فعال در استان هرمزگان وجود دارد /راه اندازی یک بخش مخصوص کودکان درکتابخانه ها

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان گفت: با راه اندازی یک بخش مجزا مخصوص کودکان درکتابخانه های عمومی استان وقرار دادن بازی های فکری در کتابخانه فضا را برای قصه گویی ، همخوانی و جمع خوانی کودکان فراهم ساخته ایم.

مدیر اجرایی موکب حاجی آباد در کربلا عنوان کرد:

پذیرایی ۱۵ هزار زائر اربعین در موکب شهید عبدالحمید سالاری حاجی آباد

مدیر اجرایی موکب شهید عبدالحمید سالاری حاجی آباد با اشاره به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا گفت: تا پایان کار فعالیت این موکب به بیش از ۱۵ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی خدمت کرده ایم .


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff