بين الملل - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : بين الملل

کمیساریای عالی سازمان ملل :

مسلمانان میانمار بزرگترین جمعیت آواره و فاقد میلت جهان/سه میلیون انسان در جهان فاقد ملیت مشخص هستند

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان،امروز جمعه ،با اذعان به اینکه مسلمانان میانمار بزرگترین جمعیت آواره و فاقد میلت جهان هستند،گفت:دست کم سه میلیون نفر در جهان فاقد ملیت مشخص وجود دارند که از داشتن هویت،حقوق و فرصت های شغلی محروم اند.

خبر حمله موشکی یمن به ابوظبی بین تایید و تکذیب

رصد خبرگزاری های جهان،منطقه و یمن و بررسی سایر شواهد میدانی، ضمن تقویت احتمال وقوع حمله موشکی یمن به ابوظبی از بایکوت شدید خبری آن توسط رسانه های مخالف و تردید رسانه های جبهه مقاومت در انتشار و تایید خبر حمله حکایت دارد.

مدیر مسجد الاقصی:

مدیر مسجد الاقصی: عقب نشینی اشغالگران، نتیجه مقاومت فلسطینیان

پس از آن که رژیم صهیونیستی، صبح امروز پنج شنبه، مجبور به جمع آوری تجهیزات امنیتی خود از اطراف مسجد الاقصی شد، مدیر این مسجد در مصاحبه با اسکای نیوز،این عقب نشینی را نتیجه مقاومت فلسطینیان برای استیفای حق خود توصیف کرد.

روزنامه صهیونیستی:اسرائیل رابطه اش با سعودی ها را علنی کند

روزنامه صهیونیستی معاریف ضمن انتقاد از ادامه سیاست دولت نتنیاهو در خصوص مخفی نگه داشتن روابط با سعودی ها نوشت:رژیم سعودی،مدت هاست که پرده های شرم و حیاء را دریده است؛بنابراین از علنی شدن روابطش با اسرائیل متاثر نخواهد شد.

واکنش دیر هنگام اتحادیه عرب:

قدس خط قرمز است/رژیم صهیونیستی با آتش بازی نکند

احمد ابوالغیظ،دبیرکل اتحادیه عرب،امروز یکشنبه،پس از هشت روز درگیری میان مردم فلسطین و نظامیان صهیونیست نسبت به نصب درگاه های الکترونیک بازرسی ، از ورود صهیونیست ها به مسجد الاقصی و هتک حرمت این مکان مبارک انتقاد کرد و گفت: قدس خط قرمز مسلمانان است.

حمله موشکی یمن به پالایشگاه سعودی:

مقامات سعودی:تکذیب/کاربران شبکه های اجتماعی سعودی: تایید

در حالی که ارتش و کمیته های مردمی یمن از شلیک موشک بالستیک به یک پالایشگاه سعودی خبر داد،مقامات سعودی،برخلاف کاربران شبکه های اجتماعی سعودی، ضمن تکذیب این خبر آن را ناشی از حریق جزئی در یکی از بخش های این پالایشگاه دانستند.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff