سیاسی هرمزگان - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : سیاسی هرمزگان

امام جمعه سیریک:

امروز کمک به مردم زلزله زده یک وظیفه شرعی، ملی و انسانی است/ تا فرهنگ بسیجی در کشور هست دشمن هیچ لطمه ای به انقلاب و نظام نمی تواند وارد کند

امام جمعه شهرستان سیریک با تیریک آغاز هفته بسیج گفت: فرهنگ بسیجى، فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال و آزادگى و اسیر خواست هاى حقیر نشدن است، خواست هاى زندگى براى همه مهم است، اما آنچه مهم‏تر است، آرمان ها و ارزش ها و هدف ها است وهفته بسیج، هفته بزرگداشت این ارزشها و این حقیقت زنده و مجسم است.

امام جمعه جاسک:

مسئولان هیچ توجهی به شتر های سرگردان ندارند

امام جمعه جاسک گفت: تا الان هیچ توجهی به موضوع شتر های سرگردان از جانب مسئولین نبوده است و که  فقط نشست برای نشست و جلسه برای جلسه برگزار شده و هیچ خروجی هم نداشته است .

امام جمعه کیش:

زندگی معصومین(ع) سرشار از درس ها و عبرت های تاریخی است/ تفکر بسیجی باید در همه رده های مدیریتی کشور حاکم شود

امام جمعه کیش تاکید بر تسری تفکر بسیجی در جامعه گفت: در زندگی پیامبر(ص) و دوران امامت ائمه (ع) درس ها وعبرت های فراوانی وجود دارد که نیاز به تحلیل دقیق تاریخی دارد.

خطيب نماز جمعه پارسيان:

کاسبی جریان های سیاسی از زلزله غرب کشور/ مردم ولایت مدار ایران تجربه تلخ مظلومیت امام حسن(ع) را تکرار نمی کنند

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به مشکلات و سختی های بعد از زلزله غرب کشور اظهار کرد: برخی جریانات سیاسی به زد و خورد سیاسی و مطرح کردن جناح خود پرداختند.

در خطبه های نماز جمعه بشاگرد عنوان شد؛

خیانت های عربستان سعودی به اسلام و مسلمین به مراتب بیشتر از آمریکا و اسرائیل است

امام جمعه موقت بشاگرد در خطبه های نماز جمعه امروز، گفت:ش خیانت های عربستان سعودی که خود را خادم الحرمین می نامند به جهان اسلام و مسلمین به مراتب بدتر از اسرائیل و آمریکاست که کشتن مردم بی دفاع یمن، جنگ افروزی و سعی در نا امن کردن منطقه نمونه ای از آن ها است.

جانشین مجتمع دانشگاهی سپاه امام حسین (ع):

تسخیر لانه جاسوسی، هیمنه آمریکا را شکست

جانشین مجتمع دانشگاهی سپاه امام حسین (ع) گفت: تسخیر لانه جاسوسی به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم بود و هیمنه آمریکا را در هم شکست.

همزمان با سراسر کشور؛

راهپیمایی ۱۳ آبان در بشاگرد برگزار شد+تصاویر

همزمان با گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی، مردم ولایی و انقلابی شهرستان بشاگرد به خصوص دانش آموزان و دانشجویان و مسئولان این شهرستان، همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان شرکت کردند.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff