منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
شناسه خبر: 175737
گروه :خبر
مسیح الله صفا

مسیح اله صفا رئیس جامعه هتلداران از ضریب اشغال ۹۶/۲ درصدی هتل های کیش در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مسیح اله صفا در گفتگو با خبرنگار کیش پرس با اعلام این خبر گفت: در درخواستی که از تمامی مدیران هتل های کیش داشتیم از آنان خواسته شد تا در ایام نوروز قیمت های هتل ها افزایش نیابد و به حمدالله با همکاری و موافقت آنان توانستیم خدمات مناسبی به مسافران ارائه دهیم.

 

وی افزود: از مدیران هتل ها خواسته شده بود تا علاوه بر عدم افزایش قیمت در ایام نوروز در ارائه خدمات مطلوبتر تلاش بیشتری صورت پذیرد.

 

رئیس جامعه هتلداران کیش با بیان اینکه آمار ارائه شده طبق مستندات و کاملا دقیق است اظهار کرد: ۹۶/۲ درصد از ظرفیت هتل های کیش اشغال شده و درصدی از ظرفیت به عنوان رزرو جهت میهمانان ناخوانده یا در شرایط ویژه نگهداری شده بود.

 

وی از افزایش ۱۵ درصدی مسافران نوروزی کیش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و افزود: با حمایت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و نظارت و برنامه ریزی معاونت گردشگری در ایام نوروز ۹۴ تا این لحظه تمامی گردشگران از خدمات ارائه شده رضایت داشته و تاکنون هیچ شکایتی به جامعه گزارش نشده است.

 

صفا همچنین تاکید کرد: با مساعدت چارتر کنندگان بخش خصوصی روزانه ۳ پرواز فوق العاده از جزیره کیش به تهران با نرخ مصوب اختصاص داده شده است تا مسافرانی که بلیط برگشت تهیه نکرده اند در زمان برگشت با مشکل روبرو نشوند.

 

مسیح اله صفا رئیس جامعه هتلداران از شرکت های هواپیمایی زاگرس و کیش ایر در ارائه پروازهای چارتر برگشت تشکر کرده و مساعدت مرکز بهداشت و توسعه سلامت، نیروی انتظامی، مدیریت فرودگاه و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش را در این ایام قابل تقدیر دانست.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور