9 دی نتيجه پيوند عظيم امت و امامت / حماسه 9 دی چراغی راهنما و حرکتی بصیرت آفرین برای نظام است
+ پ -
۹ دی نتیجه پیوند عظیم امت و امامت / حماسه ۹ دی چراغی راهنما و حرکتی بصیرت آفرین برای نظام است

بسیج طلاب مدرسه الزهراء بندرعباس به مناسبت سالروز ۹ دی، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه خبری زنان استان هرمزگان ، بیانیه بسیج طلاب مدرسه الزهراء بندرعباس ، به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه بسیج طلاب مدرسه الزهراء بندرعباس به مناسبت گرامیداشت فرارسیدن نهم دیماه و روز بصیرت
«حادثه ۹ دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست … این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته‌شود.
امام خامنه‌ای مدظلّه‌العالی
أعوذ بالله من الشیطان الرجیم
الْیَوْمَ یَئِسَ الَّذِینَ کَفَرُواْ مِن دِینِکُمْ فَلاَ تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ …
۹ دی تفسیر آیه الْیَوْمَ یَئِسَ الَّذِینَ کَفَرُواْ و روز یأس همه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.
حماسه نهم دیماه که نتیجه پیوند عظیم امت و امامت بود، بار دیگر، چشم طمع دشمنان انقلاب و بدخواهان داخلی را کور ، و نشان نا امیدی را به قلب سیاهشان برای همیشه ممهور کرد.
۹ دی در گذار از ۸ ماه فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوتِ پشتیبانیِ مردم از انقلاب‌شان، ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و از پی آن، گرد و غبار ۸ ماه آتش‌افروزی در خیابان‌ها و مساجد و پاره‌کردن عکس امام روح‌الله و شعارهای ضد مقاومت و در نهایت آتش جسارت، به خیام اباعبدالله(علیه‌السلام)در خیابان‌های تهران و عزاداران حسینی در هنگامه عزا و ماتم برای امام شهیدشان فرونشست. از آتش افروزی سران فتنه بر ثمره ی مردم سالاریِ دینیِ این شجره ی انقلاب -بدون توجه به مشارکتِ ۸۵ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، که خود، نوعی رفراندوم بی سابقه به حساب می آمد و بدون بیان حتی یک دلیل محکمه پسند-، ۸ ماه می گذشت، که این‌گونه انقلاب سوم رقم خورد.
آری، پس از انقلاب سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی که انقلاب دوم بود، این ۹دی بود که به فضل الهی و به برکت خون شهدای مظلومِ فتنه سالِ ۸۸ و بصیرتِ مردم انقلابی ایران، به عنوان انقلاب سوم برای همیشه در تاریخِ این سرزمین جاودان شد.
اگر به حوادث سال ۸۸ ، که یقینا یک برنامه ی از پیش طراحی شده در جهتِ براندازیِ انقلاب اسلامی بوده است عمیق تر نگاه کنیم و سرآخر، به این سیلِ جمعیتِ خودجوش بنگریم به این کلام رهبر عزیزمان پی خواهیم برد که فرمودند:
«هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند، دست خداى متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن على(ع) را مى بیند.»
خوشا به حال مردمی که آنگونه با بصیرت، زودتر از خواصِ جامعه، ندای أین عمارِ ولی زمان را شنیدند و در گرد و غبار فتنه، فریب قرآن های به نیزه ی صفّینیان، که این بار با پرچمِ سبزِ حسینی خود نمایی می کرد را نخوردند و با دیدن خیام سوخته اباعبدالله، حق و حقیقت را تشخیص دادند. خوشا به حال مردمِ با بصیرتی که با عیارِ ولایت تشخیص دادند که اصحاب دیروزِ امام راحل امروز به دشمن آرمان های امام تبدیل شده اند و آتش ۸ ماهه جمل را در ۹ دی خاموش کردند و بدا به حال ابو موسی اشعری هایِ زمان که با حمایت از فتنه و بعضا با سکوتشان، اجازه آتش افروزی به فتنه گران را دادند.
براستی که این حماسه، برخواسته از بصیرت، دشمن شناسی، وقت شناسی و حضور مجاهدانه بود.
ما طلاب بسیجی برخود فرض می‌دانیم سالروز حماسه ۹ دی را به عنوان چراغی راهنما و حرکتی بصیرت آفرین گرامی بداریم و از همه مسئولان می خواهیم در این خصوص بدون هیچ عذری، خودجوش و باشکوه در مراسم های این روز حماسی شرکت کنند و با درس گرفتن از حوادث سال ۸۸ دشمنان را در ایجاد فتنه های جدید مأیوس نمایند.
ما طلاب حوزه علمیه، با عمل به فرموده رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر مطالبه گری از مسئولین ضمن احترام به همه خدمت گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، خطاب به مسئولین، عمل به موارد زیر را لازم می دانیم:
۱- به همه مسئولان یادآور می‌ شویم که مردم انقلابی و هوشیار ایران، تنها دل در گرو اسلام و رهبری دارند و با هیچکس عهد و پیمان ابدی نبسته‌اند همه بدانند که خط قرمز ما ولایت فقیه و اسلام ناب محمدی است مبادا در مواضع و اقدامات از این خط قرمز عبور کنند که فقط خدا می داند چه سرنوشتی در انتظار بدخواهان اسلام و ولایت خواهد بود.
۲- به کسانی که با اظهار مطالبی موهن، سعی در تطهیر چهره نفاق و سران فتنه آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سید محمد خاتمی دارند، هشدار می‌دهیم دین خود را به بهای دنیای مستکبران معامله نکنند، همچنین اظهارات واهی چند تن از نمایندگان مجلس را در این خصوص به شدت محکوم کرده و از سایر نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان هرمزگان و همچنین از ائمه جمعه و جماعات استان می خواهیم که با بیان مواضع شفاف، نسبت به فتنه و فتنه گران، ضمن محکوم کردن آن اظهارات بی اساس، محاکمه سران فتنه سال۸۸ را که دستشان به خون ده ها جوان بی گناه آلوده بوده، و مسبب وارد شدن خسارت های جبران ناپذیر امنیتی، اعتباری و اقتصادی به این نظام شده اند، از دستگاه قضا مطالبه نمایند .
۳- امروز که دنیای استکبار با همه ترفندها و حیله‌ها، به دنبال ریشه کن کردن اسلام و ارزش‌های متعالی آن است، لازم است ضمن حفظ اتحاد، از گرفتار شدن به دام های جدید دشمنان، از جمله فتنه نفوذ در اتاق فکر، و تصمیم سازی مسئولان، هوشیار باشند.
۴- ما طلاب انقلابی، بدعهدیهای امریکا در قضیه برجام را که البته بارها توسط مقام معظم رهبری پیش بینی شده بود ولی متأسفانه برخی با بی توجهی سرنوشت این مردم را به مذاکره با امریکا گره زده بودند به شدت محکوم کرده و از مسئولان امر می خواهیم تا دیر نشده به جای تمرکز به بیرون، به ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری داخلی، توجه بیشتری داشته، نسبت به تحققِ اقتصاد مقاومتیِ موردِ تأکیدِ مقام معظم رهبری، اهتمام جدی داشته باشند.
۵- ما طلاب استکبارستیز ضمن محکوم کردن یاوه گویی های مسئولین دولت خبیث انگلیس و همین طور گزافه گویی های برخی از سران کشورهای منطقه، از مسئولان نظام می خواهیم با اتخاذ مواضع محکم نسبت به قطع رابطه با این کشورها هشدار جدی داده و از اتخاذ مواضع انفعالی به شدت پرهیز نمایند.
۶- ما طلاب عدالتخواه، از مسئولان قوای مقننه و قضائیه میخواهیم ضمن برخورد جدی با فساد اقتصادی در بین مدیران، نسبت به پرونده های فیش های نجومی و غیرقانونی، که مطالبه رهبری و ملت است و متأسفانه برخی از مسئولین در حال تطهیر آن هستند ، همین طور پرونده صندوق توسعه فرهنگیان هرچه سریعتر رسیدگی نموده و نتیجه را به مردم گزارش دهند.
۷- از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان محترم استانمان می خواهیم ضمن دقت در برخی قرارداد هایی که اخیرا در وزارت صنعت و معدن ، وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی منعقد شده است نسبت به ورود برخی از شرکت های بد نام خارجی و یا عقد قراردادهای غیر ضروری، که ظرفیت آن در کشور وجود دارد ممانعت کرده و از هدر رفتِ منابع و سرمایه های داخلی جلوگیری کرده و آن را به سمت طرح های عمرانیِ بر زمین مانده مثل مسکن مهر، و راه آهن و… هدایت نمایند و حتی اگر لازم شد با استیضاء مسئولین بی کفایت، راه را برای خدمت بیشتر به مردم به خصوص مستضعفان فراهم نمایند.
در پایان ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله ۹ دی، با لبیک به فرمایشات گهربار امام خامنه ای اعلام می داریم که آنقدر ایستادگی می کنیم و با بسیجِ ذهنی، خواسته ها را به گفتمان عمومی تبدیل می کنیم آنگاه مسئولان مجبور خواهند بود به مطالبات ما عمل کنند.
والذین قالوا ربناالله ثم الستقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون

پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون الزهرا بندر عباس ء

 

انتهای پیام /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff