9 دی روز برچیدن بساط طاغوتیان و تجلی بصیرت مردم انقلابی در مقابل فتنه هاست
+ پ -
۹ دی روز برچیدن بساط طاغوتیان و تجلی بصیرت مردم انقلابی در مقابل فتنه هاست

پدر شهید عبدالله پور مینابی زاده گفت: ۹ دی روز برچیدن بساط طاغوتیان و روز تجلی بصیرت مردم انقلابی در مقابل فتنه هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد عبدالله پور مینابی زاده، یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با میناب جنوب گفت: در پاسداری از نظام و انقلابمان حاضریم هستی خود را فدا کنیم ولی نگذاریم احدی نگاه چپی به کشور و رهبرمان بیاندازد.

پدر بزرگوار شهید عبدالله پور مینابی افزود: همان طور که در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساختند و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد نمودند برای تدام انقلاب باید بصیرت و دشمن شناسی را مد نظر قرار دهیم.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

پاسدار بازنشسته نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خون های ریخته شده شهداء ضامن بقاء انقلاب است و خداوند خود ضامن این خون هاست زیرا اینها برای خداوند ریخته شده اند و اگر در خط ولایت و رهبری نباشیم دچار فتنه می شویم و همواره باید از فتنه ترسید چرا که آتش فتنه روشن شود تر و خشک در آن با هم می سوزد.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه بیعت مردم با ولایت و رهبری  و حضور مردم در صحنه های انقلاب توانست فتنه ها را مهار کند، افزود: درست در زمانی که فتنه گران گمان می کردند که می توانند اهداف خود را عملی کنند با حضور گسترده مردم حماسه ۹ دی برای حفظ انقلاب زقم خورد و باعث شد تا این جریان ها از بین برود و بساط طاغوتیان زمان برچیده شود و فتنه گران رسوا شوند.

پدر شهید عبدالله پور مینابی تصریح کرد: فتنه علاوه بر خسارات فوایدی هم در پی داشت و آن این بود که چهره نفاق را برملا کرد و ایمان و ثبات قدم ملت ایران را به ولایت فقیه و اقدام به موقع مردم را به اثبات رساند و موجب سرافرازی مردم و نظام در این جریان شد.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff