9 دی، تیر خلاص به قدرتهای بیگانه/ دشمن به دنبال شکاف بین امت و رهبری است
+ پ -
۹ دی، تیر خلاص به قدرتهای بیگانه/ دشمن به دنبال شکاف بین امت و رهبری است

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ملت بزرگوار ایران در ۹ دی سال ۸۸ بپا خواستند و شکوهمند ترین صحنه ها را با حضور خود به نمایش گذاشتند و تیر خلاصی به قدرت های بیگانه و ایادی آنها زدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد، نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم شریف و شهید پرور استان هرمزگان که از حدود یکهزار کلیومتر مرز آبی خلیج فارس دفاع می کنند، گفت: مردان و زنان سلحشوری که با ایمان و استقامت این وحدت ملی را به نمایش گذاشته اند نماد وحدت و پیوند ناگسستنی امت با امام خویش هستند.
نایب رئیس سابق مجلس با بیان اینکه در کنار صبر فردی، صبر اجتماعی نیز لازم است اظهار کرد: صبر فردی خود راد با صبر جمعی اقتدار بخشید صبر فردی بسیار مهم است اما آنچه گره ها را می گشاید و راه را برای حرکت اجتماعی، سیاسی،  نظامی هموار می کند صبر جمعی است و خلق اقتصاد مقاومتی در سایه این همفکری و قرار گرفتن آحاد جامعه در کنار هم هموار می شد و با صوف خود باعث استحکام درونی نظام می شوید.

 

ابوترابی فرد بیان کرد: دشمن با تمام توان خود در مقابل می ایستد و دفاع مقدس ثمره آن صبر بود شهدا، جانبازان، و مردان و زنان استان هرمزگان در ۸ سال دفاع مقدس با مقاومت خود دشمن را وارد شکست کردند.

 

وی با بیان اینکه هدف دشمن ایجاد شکاف بین امت و امام خود است، تصریح کرد: در دوران خلق نظام اسلامی و دفاع مقدس و همچنین در تاریخ رسای انقلاب اسلامی ملت ما این را متوجه شده است که رمز وحدت و اقتدار پیوند استوار امت با رهبری خویش است و همیشه این نکته کلیدی مورد هدف قرار گرفته است.
نایب ریئس سابق مجلس گفت:در توطئه سال ۸۸ که امنیت کشور مورد تهدید قرار گرفت در حالی که ایران اسلامی در حال حاضر نه تنها در منطقه بلکه در دنیایی که داعش و گروه های تروریستی که محصول سرویس های اطلاعاتی موساد و سیا هستند آن را ناامن کرده اند و حتی خودشان با آسیب های آنها روبرو هستند و در اندیشه تهدید انقلاب اسلامی هستند در حالی که ایران نماد امنیت قرار گرفته است.
ابوترابی فرد افزود: ملت بزرگوار ایران در ۹ دی سال ۸۸ بپا خواستند و شکوهمند ترین صحنه ها را با حضور خود به نمایش گذاشتند و تیر خلاصی به قدرت های بیگانه و ایادی آنها زدند.
وی با اینکه حضور مردم در ۹ دی سال ۸۸ بر خواسته از بصیرت و آگاهی مردم بود ادامه داد: کسانی که با هنجار شکنی و اردو کشی خیابانی می خواستند نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی را تهدید کنند اما در برابر اراده ملت از پای در آمدند و عظمت ملت ایران بار دیگر در مقابل جهانیان به نمایش گذاشته شد.
نایب ریئس سابق مجلس افزود: ملت بزرگ ایران در ۹ دی ماه سال ۹۵ همچنان بر پیوند استوار خویش با رهبری و آرمانهای امام بزرگوار پای می فشارند و این سبب شده که امروز ایران یک قدرت بزرگ منطقه ایی و فرا منطقه ایی تبدیل شود و آن نیز دستاورد پایبندی به اصول و ارزش های انقلاب است.
ابوترابی فرد با بیان اینکه ایستادگی انقلاب در مقابل نظام سلطه و زیاده خواهی آمریکا و استکبار جهانی ادامه دارد ،گفت: این ایستادگی ایران را به یک قدرت بزرگ سیاسی و نظامی تبدیل نموده است و سبب شده در کشورهای دیگر مثل عراق، بحرین، یمن، لبنان،فلسطین و سوریه نیز این ایستادگی ایجاد شود.
وی ادامه داد: ما در سایه ایستادگی در مقابل نظام سلطه و آمریکا می توانیم راه را برای وحدت امت اسلامی و اقتدار جبهه مقاومت و افزایش اقتدار ملت اسلامی هموار کنیم و از اصولی که امام و رهبری بر آنها اصرار دارند در کنار این ارزشها و اصول با تکیه بر آموزهای قرآن وعترت راه اقتدار و عزت خود را بپیماییم.
ابوترابی فرد در پایان با بیان اینکه امروز اقتصاد مقامتی باعث افزایش اقتدار و استحکام درونی نظام است، خاطرنشان کرد: همه مسئولین و قوای سه گانه با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری همه ظرفیت خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند و بر تولید حداکثری و مصرف مدیریت شده دقت داشته و در مسیر از بین بردن فساد های اخلاقی و مفاسد اقتصادی همه با هم گام بردارند.

 

 

برگزاری تجمع ۹ دی بار دیگر با حضور آحاد مردم ، مسئولین لشکری و کشور و نمایندگان ملت با سخنرانی نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی حجت السلام و المسلمین ابوترابی در میدان انقلاب شهرستان بندرعباس برگزار گردید.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff