منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۶
شناسه خبر: 260903
گروه :خبر
index
 

معاونت تبلیغ طرح هجرت بندرلنگه گفت:

۹دی نماد ولایتمداری و دشمن‌شناسی ملت ایران است

معاونت تبلیغ طرح هجرت شهرستان بندرلنگه گفت : ملت آزاده و انقلابی ایران هیچگاه دستخوش نقشه‎های شوم دشمن نمی‌شود و با بصیرت و بینش در مسیر ولایتمداری حرکت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حجت الاسلام و المسلمین عبدالله کشمیری در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز ؛ با اشاره به حماسه 9 دی اظهار داشت : ملت ایران همواره پشتیبان نظام، آرمان‎های رهبری و ولایت فقیه هستند و پیوندی عمیق با ولایت دارند که گسستنی نیست.

وی افزود: 9 دی در واقع مردم‌سالاری دینی را به رخ جهان کشید و همه توطئه‎های دشمن را در هم کوبید و استکبارستیزی یک ملت را نشان داد. در حقیقت 9 دی تجلی فریاد منسجم و هماهنگ ملت ایران در ولایتمداری و پیروی از ولایت فقیه است.

معاونت تبلیغ طرح مقدس هجرت شهرستان بندرلنگه در ادامه اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از جریان فتنه 88 با هوشیاری و درایت اهداف و مواضع دشمن را به خوبی شناساند که در سایه بصیرت‌افزایی ملت ایران، حماسه‌ای به نام 9 دی رقم خورد.

این استاد حوزه علمیه بیان کرد : این ملت، توهین به مقدسات و توطئه علیه نظام را برنمی‌تابد به همین دلیل بسیاری از توطئه‎های دشمن به مرز نابودی کشیده شد؛ چراکه ملت آزاده و انقلابی ایران هیچگاه دستخوش نقشه‎های شوم دشمن نمی‌شود و با بصیرت و بینش در مسیر ولایتمداری حرکت می‌کند.

وی در رابطه با حوادث 88 خاطرنشان کرد: این فتنه از سوی استکبار جهانی، مزدوران و حامیان دشمن شکل گرفت افرادی که از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی به عناد و دشمنی پرداختند و از هر فرصتی برای نابودی نظام استفاده می‌کردند اما این ملت همواره بیدار است و دشمنان داخلی و خارجی را زمین‌گیر می‌نماید.

حجت الاسلام کشمیری در پایان  تاکید کرد: مهم‎ترین پیام حماسه 9 دی، وحدت میان مردم و مسئولان است وحدتی که همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی رمز موفقیت این ملت در برابر همه دشمنی‎ها و توطئه‎ها بوده است.

انتهای پیام

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد