9دی روزبزرگ پیروزی ملت ایران در جهاد کبیر بود
+ پ -
۹دی روزبزرگ پیروزی ملت ایران در جهاد کبیر بود
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودان:

۹دی روزبزرگ پیروزی ملت ایران در جهاد کبیر بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در پاه نحیه رودان گفت: روز ۹ دی روز بزرگ پیروزی ملت ایران در جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن بیرونی و فتنه گران داخلی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام عباس شمس در گفت و گو با خبرنگار رودان نیوزضمن گرامیداشت سالروز خلق حماسه ۹ دی و تبریک به ملت و رهبری اظهار کرد:روز ۹ دی روز بزرگ پیروزی ملت ایران در جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن بیرونی و فتنه گران داخلی بود.

وی افزود: هر گاه خواص بصیرت نداشته باشندفتنه ها به وجود می آید،در فتنه ۸۸ عده قلیلی در مقابل اکثریت مردم و ولایت قرار گرفتند و هم رای مردم رازیر سوال بردند و هم هزینه های زیادی به نظام و مملکت تحمیل کردند که گناه این فتنه گران بخشودنی نیست.

مسئو دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودان با اشاره به اینکه روز ۹ دی متعلق به قشر و گروه خاصی نیست بلکه روز تجدید پیمان با ولایت و روز ایستادگی جبهه انقلاب در مقابل جبهه ضد انقلاب است تصریح کرد:در این روز همه آحاد ملت انقلابی جهت حمایت از ولایت مطلقه فقیه و حاکمیت دینی به میدان آمدند و طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچیدندو حماسه ای تا ابد ماندگار را خلق کردند .

حجت الاسلام شمس در ادامه عنوان کرد:هدف کاربردی و کلان نظام سلطه و استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران براندازی و تغییر ساختار نظام جمهوری اسلامی و فشار در تغییر رفتار جمهوری اسلامی و استحاله و تغییر ماهیت دینی و انقلابی و بازگرداندن ایران بر مدار سلطه بود.

وی مطرح کرد: مراحل مواجهه نظام سلطه و استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تا قبل از فتنه ۸۸ تلاش برای کودتا یا شورش های داخلی،تهدید نظام و قرار دادن در محور شرارت ،تحکیم به اقتدار و استحکام جمهوری اسلامی و بازگشت به خط مذاکره بود.

عباس شمس تشدید عناصر محرک نظام سلطه در آستانه فتنه ۸۸ را تشدید اختلافات داخلی دانست و خاطر نشان کرد:دشمن با استفاده از سیاست های فشار بیرونی ودامن زدن به شکاف درونی توسط برخی در داخل به دنبال براندازی نظام بودند چرا که تجربه براه انداختن چنین انقلاب های رنگی و مخملی را در برخی از کشورهای منطقه داشتندو بر این عقیده بودند که در جمهوری اسلامی ایران هم چنین اقدامی جواب خواهد داد و انقلاب اسلامی را نابود می کنند که ملت با بصیرت وپشتیبان ولایت دست دشمنان داخلی و خارجی را خواند و در خلق حماسه ۹ دی همه نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff