منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 224600
گروه :خبر
85828
 

سرپرست موسسه آموزش عالی رزمندگان در گفتگو با هرمز:

۸۰۰۰دانش آموز هرمزگانی تحت پوشش طرح آیه تمدن می باشند

سرپرست موسسه آموزش عالی رزمندگان گفت: در 3 سال جاری بیش از 8 هزار دانش آموز در جهاد علمی و آیه های تمدن تحت پوشش قرار گرفته اند که امسال 100 نفر بسیجی آیه تمدن عضو شده اند.

محمدناصر درستکار سرپرست موسسه آموزش عالی رزمندگان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به خدمات این موسسه گفت : اولویت این موسسه اول برای بسیجیان است ولی خدمات ما برای آحاد جامعه است و تمامی دانش آموزان می توانند از خدمات علمی و آموزشی رزمندگان استفاده کنند.

 

 
وی با بیان اینکه آموزش عالی رزمندگان که مجری دو طرح بزرگ در کشور است افزود : این دو طرح علمی با همکاری وزارت آموزش و پرورش در سطح استان در حال اجرا است و طرح آیه های تمدن و طرح جهاد علمی بیش از سه سال در دست انجام است.

 

 
درستکار تصریح کرد:طرح آیه های تمدن طرحی برای دانش آموزان نخبه بسیجی است که در یک فرایند دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مقدماتی و با کسب رتبه وارد طرح می شوند .

 
وی افزود: در این طرح دانش آموزان نخبه علمی یک سال تحصیلی از خدمات موسسه که شامل کتاب های آموزشی ، کلاس های تقویتی ، آزمون های پیشرفت تحصیلی ، بحث های مشاوره ای به صورت رایگان ارائه می شود متوسط در سال به صورت میانگین یک میلیون دویست هزار تومان به صورت رایگان هزینه می شود.

 

 

 

 

سرپرست موسسه آموزش عالی رزمندگان با اشاره به طرح جهاد علمی گفت : این طرح برای دانش آموزان بسیجی که در مناطق محروم زندگی می کنند و امکانات علمی و آموزشی در دسترس شان نیست بتوانند استفاده کنند و در این طرح کلیه امکانات و خدمات برای این دانش آموزان هم ارائه می شود و این طرح با مشارکت آموزش و پرورش است .

 

 

 

 

وی تصریح کرد : در 3 سال جاری غریب به 8 هزار دانش آموز در جهاد علمی و آیه های تمدن تحت پوشش قرار داده ایم که امسال 100 نفر بسیجی آیه تمدن عضو داشته ایم و حدود 20 نفر از آنها رتبه زیر هزار داشته ایم.

 

 
درستکار با توجه به یکی از سیاست های اصلی این موسسه افزود: دانش آموزانی که عضو طرح آیه های تمدن ما بودند و از خدمات موسسه بهره مند شدند که آشنایی و نحوه مشاوره گیری از این موسسه داشته اند آنها را جذب می کرده و در رابطه با ارائه خدمات به سایر دانش آموزانی که عضو آیه های تمدن هستند به عنوان مشاور و پشتیبان استفاده می کنیم.

 

 
وی تاکید کرد : تا به امروز در تمامی شهرستان ها نمایندگی فعال داریم و جامعه آماری بسیار بالایی هم از دانش آموزان بسیجی تحت پوشش است.

 

 

 

درستکار خاطر نشان کرد :خدمات موسسه رزمندگان از دانش آموزان پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی ارائه می شود اما بسته ها آموزشی برای مقطع تحصیلی متفاوت است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است