منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 306728
گروه :خبر
IMG_8510

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در همایشی از 80 نفر از سرگروههای برتر صالحین بسیج، مربیان و نفرات برتر قرآنی مسابقات بسیج با حضور امام جمعه اهل سنت، بخشدار مرکزی و جمع کثیری از مسئولین شهرستان سیریک در سالن غدیر تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در این همایش افزود: شهرستان سیریک دارای بیش از 49 پایگاه مقاومت بسیج و بیش از 167 حلقه شجره طیبه صالحین بسیج است که همه بسیجیان در قالب گروههای شجره طیبه صالحین فعالیت ها و ماموریت های بسیج  را انجام می دهند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ابراز داشت: مهمترین هدف شجره طیبه صالحین بسیج تربیت نسلی اعتقادی و انقلابی است که همه فعالیت های آن برای حفط ارزش ها و آرمان ها و پایبندی جوانان و نوجوانان به اصول و مبنای اسلامی و انقلابی نظام برشمرد.

 

سرهنگ پاسدار اسلامی تصریح کرد: طرح شجره طیبه صالحین بزرگترین طرح تربیتی و معرفتی بسیج است که در کشور در حال اجراست و بر محورهای اساسی و ارزشمند  مسجد ، حوزه و روحانیت و بسیج  مدیریت و ساماندهی می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: حلقه های صالحین از مهم ترین و مستحکم ترین سنگرهای ارزشی و اعتقادی در برابر جنگ نرم است که با هدف نهادینه کردن، تثبیت و تدوین برنامه های مناسب برای جوانان در سطح پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد راه اندازی شده است.

 

اسلامی یادآور شد: اهمیت کار و فعالیت  گروههای شجره طیبه صالحین این است که برای صیانت از روحیه و تفکر بسیجی شکل گرفته و گسترده ترین تفکر را در راستای حفظ نظام و ارشهای انقلاب اسلامی در جامعه برای همه نسل ها بویژه نسل جوان برعهده دارد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی