منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 297839
گروه :خبر
01d1525eb27248b78d5458d6eb90b09b

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با اشاره به اینکه از آغاز طرح نوروزی تاکنون 51 مورد تصادف در جاده های استان رخ داده است ، گفت : آمار تصادفات تاکنون در مقایسه با پارسال 8/9 درصد کاهش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با اشاره به اینکه از آغاز طرح نوروزی تاکنون 51 مورد تصادف در جاده های استان رخ داده است ، گفت : آمار تصادفات تاکنون در مقایسه با پارسال 8/9 درصد کاهش داشته است.

 

مهندس علیرضا مجرد مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با بیان اینکه کاهش تصادفات بیشتر در بخش تصادفات جرحی بوده است ،اظهارکرد : متأسفانه در این مدت علاوه بر کاهش کلی تصادفات 8 نفر از هموطنانمان در این تصادفات جان خود را از دست دادند.

 
وی میزان تصادفات فوتی را 6 فقره و تصادفات جرحی را 30 فقره اعلام کرد که در مجموع آنها 8 نفر کشته و 39 نفر مجروح شده اند.

 
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان با اشاره به اینکه در بخش تصادفات فوتی نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش داشته ایم ، تصریح کرد:در بخش تصادفات جرحی 40 درصد کاهش را شاهد بودیم.

 
مجرد علت اصلی بروز تصادفات در این ایام را رعایت نکردن حق تقدم ، سرعت و سبقت غیرمجاز ، خواب آلودگی و همچنین عدم توجه به جلو عنوان کرد و گفت : آمار تصادفات تاکنون در مقایسه با پارسال 8/9 درصد کاهش داشته است.

 
متولی بخش حمل و نقل در هرمزگان میزان تصادفات خسارتی در جاده های استان را 15 فقره تا به امروز اعلام کرد که نسبت به دوره قبل 10 درصد افزایش داشته است.

 
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با اشاره به اینکه تا پایان طرح نوروزی بیش از 10 روز دیگر زمان باقی مانده است از مسافران و گردشگران خواستار رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد