منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
شناسه خبر: 369768
گروه :خبر
img_6027-346x256

مدیر کمیته امداد شهرستان میناب با بیان اینکه 765زوج نیازمند هم اکنون پشت نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند، گفت: تامین و اعطای این میزان جهیزیه نیازمند بیش از 15میلیارد و300 میلیون ریال اعتبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمودجاودان در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب  ضمن قدردانی از همکاری خیران نیکوکار با کمیته امداد شهرستان میناب افزود: زوج های زیادی به دلیل نداشتن   توان مالی مناسب قادر به آغاز زندگی مشترک نیستند،  لذا از تمامی خیران تقاضا داریم با مشارکت در طرح های کمیته امداد زمینه آغاز زندگی مشترک این افراد را فراهم کنند.

وی از اعطای 198جهیزیه به ارزش سه میلیارد و نهصدوشصت میلیون ریال به نوعروسان وتازه داماد های تحت حمایت این نهاد طی امسال خبرداد و بیان کرد: در سال گذشته بیش از672 زوج جوان با حمایت های کمیته امداد توانستند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

وی از جذب  978فقره تسهیلات کارگشایی با اعتبار 18میلیارد و 156میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد میناب طی یکسال گذشته خبرداد و گفت: امیدواریم در نیمه دوم امسال با جذب اعتبارات و ورود خیران این خدمت رشد خوبی داشته باشد.

مدیر کمیته امداد میناب گفت: نیمه نخست امسال 405 فقره تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه به ارزش 5  میلیارد و 580 میلیون ریال به مددجویان نیازمند اعطا شد.

جاودان با بیان اینکه 475مددجوی این نهاد در صف دریافت تسهیلات قرض الحسنه هستند، اظهار کرد: برای پرداخت این تعداد تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی ،اعتباری بیش از 5 میلیارد و 65میلیون ریال نیاز است.

وی توانمند کردن نیازمندان تحت پوشش را مهمترین رویکرد کمیته امداد برشمرد و گفت: از آنجایی که این نهاد به تنهایی نمی تواند این امررا تحقق ببخشد مشارکت مردم ومسئولین می تواند نقش مهمی در تحقق این امر داشته باشد.

بیش از ۲۲۵حامی نیکوکاربا کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میناب همکاری دارند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور