منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
شناسه خبر: 222556
گروه :خبر
IMG_0559

بیش از 750 دانش آموز کلاس اولی امروز با جشن شکوفه ها قدم در مدارس کیش گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس صبح امروز در آستانه بهار علم و دانش کلاس اولی های جزیره کیش وارد مدارس شدند تا با فضای مدارس آشنا شوند.

 
در این مراسم که با حضور هانی معلمی رئیس اداره آموزش و پرورش کیش، سرهنگ حسین دهکی فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش، سعید یکه دهفان مدیر امور فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش و اولیاء دانش آموزان حضور داشتند زنگ آغاز سال تحصیلی برای نوآموزان کلاس اول توسط رئیس آموزش و پرورش کیش و فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در دبستان دوره اول ابتدایی کوثر به صدا درآمد.

 
بنابر این گزارش، دانش آموزان پایه اول با لباس های رنگی و زیبای مدرسه بادر دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران سرود مهر و دوستی را زمزمه کرده و با دریافت گل از مسئولان حاضر در مراسم به کلاس های درس رفتند تا سالی مملو از شور و نشاط را آغاز کنند.

 
در این مراسم هانی معلمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان، اولیای آنان و اولیای مدارس گفت: امیدوارم آغاز خوب این مراسم برای تمامی دانش آموزان پایانی زیباتر همراه با عاقبت به خیری داشته باشد.

 
همچنین سرهنگ حسین دهکی فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش به خبرنگار کیش پرس گفت: امروز خاطرات زیبای شروع مدرسه و حضور در کلاس اول با دیدن این دانش آموزان در برابر چشمانم جان گرفت.

 
وی با چشمانی غبارگرفته از خاطرات شیرین مدرسه خود افزود: امیدوارم ماحصل آغاز سال تحصیلی و ادامه روزهای زیبای کسب دانش و علم این دانش آموزان وجود دانشمندانی برای ایران اسلامی باشد و ما نیز بتوانیم با برقراری نظم و امنیت برای آنان سهمی در تحصیل و علم آموزی آنان داشته باشیم.

 
سعید یکه دهقان مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز اظهار کرد: امروز ما از این دانش آموزان پیام شادابی، طراوت و سرزندگی می گیریم و امیدوارم که این پیام از سوی مسئولان و خانواده ها به خوبی دریافت و پیگیری شود.

 
جزیره کیش با جمعیتی جوان امسال نزدیک به 7 هزار دانش آموز در مقاطع و پایه های مختلف تحصیلی دارد.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی