۷ عضو یک خانواده در سانحه رانندگی در محور میناب – سیریک جان باختند

سلحشور از وقوع یک حادثه تلخ در محور میناب به سیریک خبر داد و گفت: مطابق گزارش ارائه شده، متاسفانه در این حادثه ۷ عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مجید سلحشور فرماندار میناب در گفتگوی رسانه‌ای اظهار کرد: عصر یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در پی تصادف یک دستگاه خودروی نیسان با پژو ۴۰۵، متاسفانه ۶ نفر از هم وطنان در محور میناب به سیریک، در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در این حادثه که در کلاوی سیریک رخ داده، ۲ نفر نیز مصدوم و به بیمارستان میناب منتقل شدند که متاسفانه آنها نیز فوت کردند.

فرماندار شهرستان میناب ادامه داد: ۷ فوتی این حادثه اعضای یک خانواده بودند و فوتی دیگر، راننده خودروی نیسان بوده که این حادثه تلخ را رقم زد.

سرهنگ مهدی نیکبخت فرمانده پلیس راه هرمزگان نیز در جمع خبرنگاران گفت: این حادثه در پی انحراف به چپ خودرو نیسان و برخورد با یک دستگاه خودروی ۴۰۵ به وقوع پیوست که متاسفانه موجب جان باختن ۸ نفر شد.

گفتنی است، هرمزگان در هفته‌های اخیر شاهد وقوع چندین تصادف در شرق و غرب این استان بوده که متاسفانه موجب جان باختن شمار زیادی از افراد شده است، در مسیر شرق استان خطرات زیادی در کمین رانندگان وجود دارد که خطر برخورد با خودروهای شوتی سوخت‌بر، قاچاقچیان احشام و برخورد با شتر از مهم‌ترین این خطرات است.

انتهای پیام/