منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
شناسه خبر: 196783
گروه :خبر
صقصق

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: نام ۶۸۵خیر مدرسه ساز در هرمزگان به ثبت رسیده که از این تعداد ۲۳۰ نفر در خارج از کشور زندگی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری جهانگیریه  ، ماشاالله قاسمی به خبرنگاران اظهار داشت: این خوابگاه دانش آموزی بخشی از طرح احداث مدرسه شبانه روزی دخترانه در بستک است که در زمینی به مساحت ۹۰۰ مترمربع بوده وهمچنین ساختمان واحد آموزشی توسط اداره کل نوسازی مدارس استان احداث می شود .

 

وی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار خیران مدرسه ساز در بهبود و بهسازی فضاهای آموزشی استان، خاطرنشان کرد: طی ۱۶ دوره گذشته پنج هزار کلاس درس در استان توسط خیران مدرسه ساز ساخته شده است.

 

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان بیان داشت: این تعداد کلاس درس در قالب دو هزار پروژه و با اعتبار دو هزارو ۳۰۰ میلیارد ریال ساخته شده است.

 

وی بیان داشت: نام ۶۸۵خیر مدرسه ساز در هرمزگان به ثبت رسیده که از این تعداد ۲۳۰ نفر در خارج از کشور زندگی می کنند.

 

قاسمی با اشاره به وجود دو هزار و ۵۰۰ کلاس درس فرسوده و تخریبی در استان ، خاطرنشان کرد: مقاوم و ایمن سازی این مدارس به چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

 

این مقام مسوول تصریح کرد: نیاز به این اعتبار در حالیست که مجموع اعتبار عمرانی هرمزگان در سال جاری کمتر از دو هزار میلیارد ریال تصویب شده و از همین رو نیازمند مشارکت هر چه بیشتر خیران مدرسه ساز هستیم.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان