۶۸۰ کیلو مواد مخدر در هرمزگان کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۸۰ کیلو تریاک طی عملیات موفق پلیس شهرستان “پارسیان” خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار “غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان” در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان “پارسیان” با انجام اقدامات اطلاعاتی طی تحقیقات شبانه روزی، اعضای یک باند بزرگ حمل مواد مخدر که فعالیت گسترده ای در این زمینه در سطح استان داشتند را شناسایی کردند.

وی افزود: طی هماهنگی های قضائی با تشکیل چندین اکیپ ویژه و با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مأموران به مسیرهای تردد قاچاقچیان در حوالی محور روستایی فومستان “پارسیان” اعزام شدند و با کنترل محورهای مربوطه پس از گذشت ساعاتی به یک دستگاه پژو۴۰۵ مشکوک و ضمن رعایت نکات انتظامی امنیتی به راننده دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان با اعلام اینکه راننده این خودرو بدون توجه به فرمان پلیس قصد متواری شدن از محل را داشت، اضافه کرد: با عکس العمل به موقع پلیس در تعقیب و گریزی کوتاه، این خودرو توقیف و مأموران موفق شدند، ۶۸۰ کیلو تریاک در قالب بسته های ۱۰ کیلویی کشف کنند.

سردار جعفری با بیان اینکه قاچاقچیان قصد انتقال این محموله سنگین موادمخدر از طریق دریا به مرکز کشوراز مسیر شهرستان پارسیان داشتند، خاطر نشان کرد: دو متهم در این زمینه دستگیرو به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/