پاسداران سبزپوش اسلام معادلات اسرائیل را بر هم زده‌اند/امروز بچه‌های غزه از صهیونیسم نمی ترسند

آیت‌الله درویشی گفت: پاسداران سبزپوش اسلام معادلات اسرائیل را بر هم زده‌اند و امروز بچه‌های غره، یمن، سوریه و عراق از اسرائیل نمی‌ترسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت‌الله قنبر درویشی امام جمعه موقت این بندرعباس در خطبه های این هفته شهرستان با اشاره به جایگاه مهم تعلیم و تربیت در دبن مبین اسلام اظهار کرد: خداوند کتاب خود را از بیان علم و پیامبران خود را معلم قرار داد از این رو لازم است دولتمردان ما کاری کنند که معلمان ما نیاز به شغل دوم و سوم نداشته باشند و همه فکر و ذکر آن‌ها تربیت فرزندان این کشور باشد.

وی با تاکید بر اینکه معلم قبل از تدریس باید در مدرسه و دبیرستان و دانشگاه انسان‌سازی کند، افزود: معلمان باید بفهمد که برای این جایگاه ما پاسداران رشیدی مثل حاج قاسم از دست داده‌ایم لذا بدانند که فردا معلمان عزیز ما اگر قدر خود را بشناسند همنشین پیغمبر هستند اما اگر کوتاهی کنند عذاب چند برابر خواهند داشت‌‌.

خطیب جمعه بندر عباس با تاکید بر اینکه دولت‌مردان باید قدردان کارگران باشند چرا که جامعه نیازمند کار و تلاش این کارگران است، تصریح کرد: نباید اجازه داد که برخی از شرکت‌ها کارگران ما را به بازی بگیرند و حقوق آن‌ها را به تعویق بیاندازند.

درویشی ادامه داد: در خطبه گذشته نصیحت کردم اما متأسفانه به گوش آقایان نرفت، الان هم می‌گویم اما اگر باز هم به گوششان نرفت به گونه دیگری برخورد خواهم کرد، اینجا پالایشگاه‌ها، صنایع، بنادر، دریا و زمین‌های کاری وجود دارد چرا باید مردم اینجا بیکار باشند این ظلم است که اینجا زمینه‌های کار در استان وجود داشته باشد اما از استان‌های دیگر نیرو به کار گرفته‌ شود و این محقق نمی‌شود مگر اینکه مدیران صنایع از استان هرمزگان منصوب شود.

وی با اشاره به روز جهانی قدس بیان‌کرد: محل و پایگاه عروج پیامبر ما و اولین قبله‌ای که مسلمانان به سوی آن نماز خوانده‌اند به سمت بیت‌المقدس بوده است و این محل مکان مورد احترام ادیان ابراهیمی است اما بدانید اسرائیل یک ژاندارم ساخته شده توسط انگلیس و آمریکا برای سلطه بر معادن طلا و نفت خاورمیانه است.

امام جمعه موقت بندرعباس ادامه داد: پاسداران سبزپوش اسلام معادلات اسرائیل را بر هم زده‌اند و امروز بچه‌های غزه، یمن، سوریه و عراق از اسرائیل نمی‌ترسند و موشک هایی که بچه‌های حزب‌الله می‌زنند سبب رعب و وحشت اسرائیل شده است.

درویشی خاطرنشان‌کرد: محور مقاومت دیگر به موشک‌های ایرانی نیاز ندارند چرا که ما موشک‌سازی را به آن‌ها یاد دادیم و به همین دلیل است که انگلیسی‌ها و آمریکایی از آمدن نام سپاه در سوزش هستند اما عزیزان ما ارزان به اینجا نرسیده‌ایم و خیلی از پاسداران ما در این راه شهید شده‌اند.

وی با اشاره به روز شوراها گفت: اعضای شورای شهر از الان به فکر انتخابات بعدی نباشند بلکه به دنبال خدمت به مردم باشند.

انتهای پیام/