به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، جامعه تعاونگران، تشکلهای کارگری و کارفرمایی وکارگران استان هرمزگان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس طی بیانیه ای ضمن اعلام حضور گسترده جامعه کار و تلاش، از عموم مردم جهت حماسه آفرینی در این روز بزرگ دعوت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان متن بیانیه جامعه تعاونگران، تشکلهای کارگری و کارفرمایی وکارگران استان هرمزگان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بدین شرح است:

قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد وحدت و یکپارچگی است، قدس سرزمین انبیاء و اولیای خداست که با توطئه استکبار جهانی و تزویر سران برخی کشورهای عربی و استکبار جهانی به قتلگاه مسلمانان مظلوم فلسطینی مبدل شده است.

روز قدس، روز اسلام و ارزش‌های انسانی است. روز اتحاد و وحدت جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین، از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز تبلور عینی حمایت امت واحده اسلامی و ملت های آزاده و مستقل جهان از قیام و آزادی خواهی ملتی بزرگ و قهرمان است. این روز بزرگ که از یادگاری های ارزشمند امام راحل است، هر سال نور امید تازه ای را بر دل مظلومان فلسطین، تابانده و عزم و اراده میلیون ها انسان آزاده و مبارز در سر تا سر عالم را برای مقابله با توطئه های استکبار، مصمم و استوارتر می سازد.

بدون شک امسال نیز جامعه تعاونگران، تشکلهای کارگری و کارفرمایی، کارگران و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان همگام با آحاد مردم مومن، روزه، دار، انقلابی و ولایت مدار و سایر مسلمانان جهان، با مشت های گره کرده و پرشورتر از همیشه، در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کرده و با سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، ضمن لبیک به ندای تاریخی امام راحل و عظیم الشان و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، جنایت اشغالگران و حامیان آنان را محکوم کرده و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از آرمان رهایی قدس شریف و حقوق ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.