کشف محموله ۱۸۰ میلیاردی لوازم خانگی در قشم

سردار جعفری گفت: با تلاش پلیس امنیت اقتصادی قشم در بازرسی از یک انبار هزارو ۸۵۰ قلم انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردار غلامرضا جعفر فرمانده انتظامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اعلام این خبر اظهار کرد: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی شهرستان قشم در راستای مقابله جدی با پدیده قاچاق روز گذشته حین گشت زنی در یکی از روستاهای حاشیه ای این شهرستان یک انبار و محل دپو کالای قاچاق را شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی دقیق موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل اعزام و در بازرسی از انبار مورد نظر هزارو ۸۵۰ قلم انواع لوازم خانگی از نوع یخچال ، کولر ، ماشین ظرف شویی و ماشین لباسشویی قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۱۸۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این عملیات دو متهم شناسایی و دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به این که قاچاق کالا موجب کندی چرخه اقتصاد و از بین رفتن تولیدات داخلی می شود ، پلیس با جدیت و اقتدار قاچاقچیان ، قانون شکنان و مخلان نظم اقتصادی برابر قانون برخورد می کند.

انتهای پیام/