کشف ۵۸۸ کیلوگرم تریاک دپو شده در پارسیان

سردار جعفری گفت: با هوشیاری و تلاش همه جانبه ماموران انتظامی شهرستان”پارسیان” ۵۸۸ کیلوگرم تریاک دپو شده در یکی از بنادر صیادی کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان”پارسیان” در راستای مقابله جدی و بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک محل دپو مواد مخدر را در یکی از بنادر صیادی شهرستان شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : ماموران روز گذشته با تشکیل تیمی منسجم ضمن هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در بازرسی از محل مقدار ۵۸۸ کیلوگرم مواد مخدر تریاک دپو شده کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان خاطر نشان کرد: مواد مخدر مکشوفه به یگان انتظامی انتقال و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری عاملان قاچاق این محموله ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن اظهار داشت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با سوداگران برخورد می شود.

انتهای پیام/