کشف محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی در آب‌های جزیره بوموسی+عکس

قهرمانی از کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی در آب های اطراف جزیره بوموسی خبر داد و گفت: مأموران، یک فروند شناور متعلق به اعضای این باند را توقیف و در بازرسی از آن مقادیر زیادی مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران پایگاه دریابانی بوموسی موفق شدند پس از اجرای یک عملیات منسجم و غافلگیر کننده، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر صنعتی را در آب های اطراف این جزیره شناسایی و منهدم کنند.

وی در ادامه افزود: مأموران همچنین یک فروند شناور متعلق به اعضای این باند را توقیف نمودند که در بازرسی از آن مقادیر زیادی مواد مخدر شامل بیش از ۱۲۳ کیلو گرم شیشه،۲۲۰ هزار عدد قرص روانگردان، بیش از ۱۰ کیلوگرم هروئین و ۸۸ کیلوگرم حشیش کشف و ضبط شده است.

این مقام قضایی با اشاره به دستگیری ۴ نفر از سوداگران مرگ در این عملیات، تصریح کرد: اعضای این باند قصد داشتند به وسیله شناور مذکور محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی را به سواحل استان منتقل کنند که خوشبختانه با رصد اطلاعاتی و در نتیجه عملیات منسجم مرزبانان دریایی کشورمان در تحقق نیات مجرمانه خود ناکام ماندند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: اعضای دستگیر شده این باند قاچاق مواد مخدر با صدور قرار تأمین کیفری جهت تکمیل روند تحقیقات و طی مراحل دادرسی در بازداشت به سر می‌برند.

انتهای پیام /