کشف محموله ۸۷ هزارلیتری سوخت قاچاق در قشم

قهرمانی از کشف محموله ۸۷ هزارلیتری سوخت قاچاق در جزیره قشم خبرداد و ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۱۰ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال عنوان کرد .

مجتبی قهرمانی رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: به دستور دادستان عمومی و انقلاب قشم، مأموران دریابانی پس از شناسایی یک مشک حاوی سوخت قاچاق در این جزیره، نسبت به توقیف آن اقدام نمودند.

وی با بیان اینکه مشک سوخت کشف شده تا اعماق دریا امتداد داشته و از این طریق، گازوئیل قاچاق به شناور‌های تندرو انتقال می‌یافت، تصریح کرد: از این مشک‌ متعلق به قاچاقچیان، بیش از ۸۷ هزار و ششصد لیتر سوخت کشف و ضبط شده است.

قهرمانی ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۱۰ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: بنابر گزارش ضابطین، تحقیقات به منظور شناسایی و دستگیری عوامل نگهداری این محموله قاچاق، ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با تأکید بر اینکه ممانعت از قاچاق به ویژه قاچاق سوخت به صورت مستقیم بر بهبود معیشت و اقتصاد جامعه تأثیر دارد، خاطرنشان کرد: به‌منظور صیانت از منابع ملی، مقابله با قاچاق سوخت با جدیت پیگیری می‌شود و دستگاه قضایی با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام /