منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
شناسه خبر: 199891
گروه :خبر
13940414000524_PhotoA

آخرین نتایج شمارش آرای همه‌پرسی یونان نشان می‌دهد که بیش از 61 درصد از رأی‌دهندگان یونانی به شرایط وام‌دهندگان اروپایی برای ادامه روند کمک مالی به آتن «نه» گفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نتایج اولیه همه‌پرسی از مردم یونان و نظرسنجی در خصوص قبول یا عدم قبول شرایط کشورهای اروپایی برای ادامه کمک‌های مالی به آتن منتشر شد.

بر اساس آخرین گزارش‌ها تا ساعات پایانی امروز (یکشنبه)، شمارش بیش از نیمی از آرای مأخوذه نشان داده که بیش از 61 درصد از مردم به شرایط وام‌دهندگان اروپایی «نه» گفته‌اند.

در شرایط کنونی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و اوضاع آن به دلیل ناتوانی آتن در بازپرداخت بخشی از بدهی‌های آتن به صندوق بین‌المللی پول بیش از هر زمان دیگری به هم ریخته و آشفته است، مردم یونان امروز یکشنبه طی یک همه‌پرسی، پیشنهادات ریاضتی وام‌دهندگان بین‌المللی و دریافت بسته کمک مالی اروپا را به رأی گذاشتند.

بنابر اعلام وزارت کشور و امور اصلاحی یونان، حدود 10 میلیون نفر واجد شرایط شرکت در این همه‌پرسی هستند و می‌توانند با شرکت در همه‌پرسی امروز درباره موافقت یا مخالفت با شروط تروئیکا یعنی صندوق بین‌المللی پول، بانک مرکزی اروپا و کمیسیون اروپا برای ادامه برنامه‌های ریاضتی و دریافت کمک تصمیم‌گیری کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است