منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱
شناسه خبر: 297840
گروه :خبر
13931226000490_PhotoL

امام (ره) در ششم فروردین 68 در نامه ای تاریخی منتظری را از جایگاه خود عزل کرد و با بغضی فراوان آرزوی مرگ خود را از خداوند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از ندای ساحل، درست بیست و هفت سال پیش بود که امام (ره) با قلبی شکسته آرزوی مرگ کرد و جانشین خود حسینعلی منتظری را از جایگاه خود عزل کرد.

 

چگونه می شود که یار دیرین انقلاب، کسی که برای به پیروزی رسیدن آن زحمت های فراوان می کشد در اوج شور پیروزی به انحراف کشیده شده و خطر حضور لیبرال ها را به واسطه خود در کشور پدید می آورد. ششم فروردین 68 بود که امام خمینی(ره) در پیامی تاریخی عزل منتظری را اعلام کرد و همه عکس ها و پوستر های وی از سطح کشور جمع آوری شد و امام با بغض همراه با ایمان و صلابت خطر حضور لیبرال ها و بعد هم منافقین را احساس کرد و برای جلوگیری از آن اقدام عملی خود را انجام داد.

 

خطری که حال مقام معظم رهبری با عنوان نفوذ به ما تذکر می دهند و باید مراقب احوال خود باشیم. چیزی که در این برهه مهم است انقلابی بودن نیست بلکه انقلابی ماندن شرط است.

 

این نامه آنقدر برای امام سخت بود که ایشان دوماه و هفت روز پس از آن رحلت کردند و به آرزوی خود رسیدند و چیزی که حال مهم است مراقبت از کشور در مقابل ساده لوح هاست زیرا فرد ساده لوح در سیاست به راحتی فریب خورده و عنان را از دست می دهد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است