مطالبه رهبری مبنی بر مردمی بودن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم مدنظر قرار گیرد

حجت الاسلام انصاری راد تاکید کرد: نگاه و مطالبه جدی مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری مردمی دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باید مدنظر قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در حاشیه نشست ستاد مردمی هماهنگی ایام فاطمیه و دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه شهید گرانقدر «حاج قاسم سلیمانی» نماد مقاومت است، اظهار کرد: سردار دلها، الگویی بی بدیل و آئینه تمام نمای یک انسان مؤمن، ولایت مدار، ایثارگر و خدمتگزار بود و روحیه ایثار و فداکاری در رفتار و منش این شهید والامقام ساری و جاری بود.

وی افزود: شناساندن مکتب والای شهید سلیمانی به نسل های آینده ساز این مرز و بوم از مهمترین رسالت در مسیر نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمرگان ادامه داد: سردار سلیمانی قریب به ۴۰ سال در مکتب امام و رهبری رشد و نمو یافت و در راستای دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب تلاش کرد و تمام آزادی‌خواهان جهان به نقش موثر سردار دل‌ها در مبارزه با ظلم و استکبار اذعان دارند. ملت ایران چه در ایام حیات و چه بعد از شهادت سردار سلیمانی همچنان برای این شخصیت وارسته و نمونه احترام قائل هستند.

انصاری راد با تاکید براینکه با پاسداشت یاد شهدا، دشمنان خواهند فهمید که انقلاب همچنان پویا و زنده است، تصریح کرد: مردم ایران همیشه به نظام، انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و شهدا وفادار خواهند بود.

وی گفت: رویکرد دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مردمی است لذا می بایست نگاه و مطالبه جدی مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری مردمی دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را مدنظر قرار دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمرگان اضافه کرد: ورود دستگاه های فرهنگی و نهادهای دینی به دلیل گره زدن این چنین جریانات و فعالیت های مردمی است تا با ریل گذاری مناسب، کارها پیش برود.

انصاری راد در  ادامه افزود: همانگونه که برگزاری مجالس عزاداری شهادت و وفات ائمه اطهار بصورت مردمی به عنوان یک فرهنگ درآمده است، برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی نیز می بایست مردمی برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه باید بعد مکتب بودن شهید سلیمانی حفظ شود، تصریح کرد: مردم و جوانان و حتی در سطح بازار، برگزاری مراسمات دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی را به دست بگیرند البته همگان ارادت خاصی به سردار دلها دارند و از روی عشق و علاقه این کار را انجام خواهند داد.

انتهای پیام/