منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
شناسه خبر: 315019
گروه :خبر
13940927000365_PhotoA

خبرگزاری رویترز اعلام کرد: ۵۹ شرکت نفتی و گاز آمریکایی‌ تا هفته گذشته ورشکست شده و اسناد اعلام ورشکستگی خود را پر کرده و به مقامات رسمی این کشور تحویل داده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تا پایان هفته گذشته 59 شرکت نفتی و گازی آمریکایی اسناد مربوط به اظهار ورشکستگی در این کشور را باهدف دریافت حمایت از سوی مقامات این کشور پر کرده و تسلیم دولت آمریکا کردند.

پیش از این بدترین موج ورشکستگی شرکت‌های آمریکایی در حوزه ارتباطات و بین سال‌ها 2002 و 2003 بوده است که حدود 68 شرکت در این دوره اعلام ورشکستگی کردند.

چارلز گیبس یکی از کارشناسان مؤسسه آکیناگامپ تکزاس معتقد است که موج ورشکستگی شرکت‌های نفتی و گاز آمریکایی علی‌رغم رسیدن رقم آن به 59، هنوز به نصف راه خود نرسیده است.

وی پیش‌بینی کرد در سه ماهه دوم سال جاری، شاهد موج شدیدتر ورشکستگی شرکت‌های نفتی و گازی آمریکایی خواهیم بود. تنها در سه ماهه نخست سال 2016، 15 شرکت نفتی و گازی آمریکایی اعلام ورشکستگی کرد.

تا پیش از این بانک‌های آمریکایی به شرکت‌هایی که تسهیلات دریافت کرده بودند، مهلت داده و با آنها کنار می‌آمدند،‌ اما در شرایط کنونی بانک‌های آمریکایی سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تری را علیه این شرکت‌ها اعمال کردند.

بر اساس ارزیابی‌های صورت‌گرفته، سرمایه‌‌گذاران بازار سهام حوزه انرژی در آمریکا طی 2 سال گذشته به‌شدت متضرر شدند و پیش‌بینی‌ها زمان دقیقی را برای بهبود این شرایط در آمریکا ارائه ندادند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است