۱۳ آبان نماد و محور همه برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است

حجت‌الاسلام انصاری راد، ۱۳ آبان را نماد و محور همه برکات نظام مقدس جمهوری اسلام دانست و گفت: اگر نطفه نفوذ در تسخیر لانه جاسوسی بسته نمی شد، کار انقلاب سال ها پیش تمام شده بود.

حجت‌الاسلام علی اکبر انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار، به حوادث این روز مهم اشاره و اظهار کرد: قطعا یوم الله ۱۳ آبان روزی مهم و به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است؛ در این روز سه حادثه مهم به وقوع پیوست که هر کدام به تنهایی دارای اهمیت ویژه ای است.

وی در ادامه، روز سیزدهم آبان را روز ملی مبارزه با استکبار عنوان کرد و افزود: در روز ۱۳ آبان فقط تسخیر لانه جاسوسی مطرح نیست بلکه شکست و تحقیر امپراطوری عظیم زور و تزویر از جمله برکات این روز تاریخی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تصریح کرد: آمریکا همان طور که از گذشته تاکنون دست از توطئه و دشمنی با مردم ایران وانقلاب اسلامی برنداشته است، قطعا در آینده نیز دست از هر گونه دشمنی و توطئه بر نخواهد داشت، بنابراین همه باید در مقابل این توطئه های دشمنان هوشیار و بیدار باشند تا به مردم و انقلاب اسلامی گزندی وارد نشود.

انصاری راد، ۱۳ آبان را نماد و محور همه برکات نظام مقدس جمهوری اسلام دانست و گفت؛ اگر نطفه نفوذ در تسخیر لانه جاسوسی بسته نمی شد، کار انقلاب سال ها پیش تمام شده بود.

وی ابراز داشت: آمریکا از هیچ فرصتی برای براندازی و ضربه زدن به ارکان انقلاب، دریغ نمی کند زیرا که همه منافع ایالات متحده و همدستانش در منطقه بوسیله انقلاب اسلامی به خطر افتاده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان اذعان داشت: دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ ثابت کردند که هیمنه آمریکا ژوشالی بوده و به تعبیر امام، آمریکا تا به امروز و به دلیل استقامت و ایستادگی مردم ایران، هیچ غلطی نتوانسته انجام بدهد.

انصاری راد بیان کرد: دانشجویان و اساتید امروز هم قطعا از ظرفیت دانشجویان مبارز آن دوران برخوردار هستند و جریان های ضعیف و خودباخته در داخل دانشگاه ها در سیل عظیم آگاهی و استقامت ملت ایران غرق خواهند شد.

انتهای پیام/