منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
شناسه خبر: 203244
گروه :خبر
IMG_20150715_090930

رییس تامین اجتماعی میناب با بیان اینکه 58هزار و 557شهروند مینابی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند گفت: 17هزار و 361 نفر بیمه شده اصلی و 2هزار و 42نفر جز مستمری بگیران این سازمان قرار دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حبیب حبیبی رییس تامین اجتماعی شعبه 3 شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت روز تامین اجتماعی گفت: 58هزار و 557شهروند مینابی تحت پوشش بیمه ای تامین اجتماعی قرار دارند.

 

حبیبی با بیان اینکه تعداد 19هزار و 403 نفر بیمه شده اصلی و مستمری بگیران هستند  افزود: 39هزار و 154نفر دیگر از کل بیمه شدگان افراد تحت پوشش بیمه شدگان را در بر می گیرد.

 

وی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی شعبه 3شهرستان میناب در راستای پرداخت تعهدات اعم از کوتاه مدت و بلند مدت مجموع 200میلیارد  و 100میلیون ریال به افراد تحت پوشش پرداخت نموده است.

 

حبیبی اضافه کرد: 6میلیارد و پانصد میلیون ریال بابت تعهدات کوتاه مدت و مبلغی بالغ بر 193میلیارد و 600میلیون ریال سهم تعهدات بلند مدت بوده است.

 

رییس سازمان تامین اجتماعی شهرستان میناب گفت: مجموع هزینه های انجام شده در سال 93بالغ بر 206 میلیارد و 330میلیون ریال می باشد که سهم بیمه بیکاری پرداخت شده بالغ بر 6میلیارد و 200میلیون ریال بوده است.

 

وی در ادامه اشاره ای به پرداخت مطالبات بیمه ای کرد و بیان داشت: مطالبات شعبه میناب تا اواخر خرداد ماه سال جاری بالغ بر یکصد و هفت میلیارد و 600میلیون ریال بوده است.

 

حبیبی تصریح کرد: پرداخت حق بیمه هزینه نیست بلکه بعنوان یک سرمایه گزاری برای کارگر جهت بهره مندی از مزایای موعد بازنشستگی و از کار افتادگی خواهد بود.

 

حبیبی خاطر عنوان کرد: با توجه به پتانسیل موجود در شهرستان با فراهم آوردن زمینه اشتغال   امکان افزایش تعداد بیمه شده ها  تحقق خواهد یافت.

 

وی با بیان اینکه  افزایش تعداد بیمه شده ها یکی از آیتم های ارتقا تیپ شعبه می باشد خاطر نشان کرد: با افزایش تیپ شعبه امکان ساخت بیمارستان تامین اجتماعی و ارائه خدمات بهتر در شهرستان به همراه خواهد داشت.

 

وی در پایان از ارائه پرداخت حق بیمه و ارائه دفترچه بصورت الکترونیکی در آینده نزدیک برای بیمه شده ها جهت بهره مندی از مزایا و کم شدن تعداد مراجعه به شعبات در آینده نزدیک خبر داد.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند