58هزار و 557شهروند مینابی تحت پوشش بیمه ای قرار دارند
+ پ -
۵۸هزار و ۵۵۷شهروند مینابی تحت پوشش بیمه ای قرار دارند

رییس تامین اجتماعی میناب با بیان اینکه ۵۸هزار و ۵۵۷شهروند مینابی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند گفت: ۱۷هزار و ۳۶۱ نفر بیمه شده اصلی و ۲هزار و ۴۲نفر جز مستمری بگیران این سازمان قرار دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حبیب حبیبی رییس تامین اجتماعی شعبه ۳ شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت روز تامین اجتماعی گفت: ۵۸هزار و ۵۵۷شهروند مینابی تحت پوشش بیمه ای تامین اجتماعی قرار دارند.

 

حبیبی با بیان اینکه تعداد ۱۹هزار و ۴۰۳ نفر بیمه شده اصلی و مستمری بگیران هستند  افزود: ۳۹هزار و ۱۵۴نفر دیگر از کل بیمه شدگان افراد تحت پوشش بیمه شدگان را در بر می گیرد.

 

وی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی شعبه ۳شهرستان میناب در راستای پرداخت تعهدات اعم از کوتاه مدت و بلند مدت مجموع ۲۰۰میلیارد  و ۱۰۰میلیون ریال به افراد تحت پوشش پرداخت نموده است.

 

حبیبی اضافه کرد: ۶میلیارد و پانصد میلیون ریال بابت تعهدات کوتاه مدت و مبلغی بالغ بر ۱۹۳میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال سهم تعهدات بلند مدت بوده است.

 

رییس سازمان تامین اجتماعی شهرستان میناب گفت: مجموع هزینه های انجام شده در سال ۹۳بالغ بر ۲۰۶ میلیارد و ۳۳۰میلیون ریال می باشد که سهم بیمه بیکاری پرداخت شده بالغ بر ۶میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال بوده است.

 

وی در ادامه اشاره ای به پرداخت مطالبات بیمه ای کرد و بیان داشت: مطالبات شعبه میناب تا اواخر خرداد ماه سال جاری بالغ بر یکصد و هفت میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال بوده است.

 

حبیبی تصریح کرد: پرداخت حق بیمه هزینه نیست بلکه بعنوان یک سرمایه گزاری برای کارگر جهت بهره مندی از مزایای موعد بازنشستگی و از کار افتادگی خواهد بود.

 

حبیبی خاطر عنوان کرد: با توجه به پتانسیل موجود در شهرستان با فراهم آوردن زمینه اشتغال   امکان افزایش تعداد بیمه شده ها  تحقق خواهد یافت.

 

وی با بیان اینکه  افزایش تعداد بیمه شده ها یکی از آیتم های ارتقا تیپ شعبه می باشد خاطر نشان کرد: با افزایش تیپ شعبه امکان ساخت بیمارستان تامین اجتماعی و ارائه خدمات بهتر در شهرستان به همراه خواهد داشت.

 

وی در پایان از ارائه پرداخت حق بیمه و ارائه دفترچه بصورت الکترونیکی در آینده نزدیک برای بیمه شده ها جهت بهره مندی از مزایا و کم شدن تعداد مراجعه به شعبات در آینده نزدیک خبر داد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff