منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۵
شناسه خبر: 370711
گروه :خبر
unnamed

مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان با بیان اینکه 57 درصد از جمعیت یک و نیم میلیون نفری استان زیر چتر امیدآفرین تامین اجتماعی قرار دارند، اظهار کرد: به یک هزار و 723 نفر مقرری بگیر استان بیمه بیکاری پرداخت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید فاضل حیدری بلوکی، مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گسترش بیمه ای در استان هرمزگان گفت: تاکنون 899 هزار و 474 نفر معادل 57 درصد از جمعیت یک و نیم میلیون نفری استان زیر چتر امیدآفرین تامین اجتماعی قرار دارند که از این تعداد حدود 830 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی و مابقی آنها را مستمری بگیران تشکیل می دهد.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان اظهار کرد: تقویت همکاری سازمان تامین اجتماعی و شرکای اجتماعی را موجب رضایت خاطر جامعه کارگری دانست و اینگونه  تعاملات زمینه ساز ارتقای ثبات اجتماعی بوده و آرامش خاطر بیمه شدگان را به دنبال دارد.

حیدری بلوکی با اشاره به اجرای طرح ساختار نوین ارایه خدمات در استان گفت: این طرح هم اکنون در 8 شعبه در فاز اول و 5 شعبه دیگر در فاز دو در حال عملیاتی شدن است.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از دریافت لیست حق بیمه به صورت غیرحضوری به عنوان یکی از اقدامات مهم این سازمان در راستای رفاه حال بیشتر شرکای اجتماعی دانست،بیان کرد: گسترش خدمات غیر حضوری در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است و تاکنون 20 هزار لیست به صورت اینترنتی دریافت شده که سهمی 87 درصدی را به نسبت مجموع لیست ها داشته است.

وی افزود:اجرای طرح ابلاغ الکترونیک، پرداخت متمرکز به حدود 70 هزار نفر مستمری بگیر و همچنین پرداخت متمرکز به یک هزار و 723 نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری از جمله اقدامات اداره بوده است .

وی افزود: تامین اجتماعی در استان هرمزگان با 25 هزار و 413 کارگاه فعال و 8هزار و 296 کارگاه نیمه فعال تعامل دارند و اختصاص 144 هزار و 580 شماره بین المللی تامین اجتماعی (SSN) در این استان است.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان تاکید کرد:  بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان خوش حساب و گسترش شعب و کارگزاری ها در جهت ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مخاطبان به عنوان دیگر طرح های عملیاتی شده برای حمایت از شرکای اجتماعی است که خوشبختانه با اقدامات مدیریتی صورت گرفته، منابع و مصارف سازمانی در راستای کنترل ضریب پوشش بیمه ای به شکل بهینه مدیریت شده که ثبت ضریب حمایت 12.3 درصدی در استان هرمزگان را شاهدیم و در مقایسه با میانگین کشوری از جایگاه خوبی برخوردار هستیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت