برخورد بدون اغماض تعزیرات حکومتی با متخلفان قاچاق مرغ در هرمزگان

حیدری گفت: به کلیه فرمانداران ماموریت داده شده ضمن تشدید نظارت بر کشتارگاه ها با همکاری نیروی انتظامی با خروج عیر قانونی مرغ از استان به صورت جدی برخورد کنند و با متخلفان قاچاق مرغ، به ویژه مرغداری های متخلف بدون اغماض توسط تعزیرات حکومتی برخورد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان یکشنبه شب در جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان استان، با اشاره اهمیت تشدید اقدامات نظارتی در بازار مرغ، اظهارکرد: کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط به وظایف خود در خصوص بازار مرغ به ویژه نظارت بر کشتارگاه ها و برخورد با متخلفین را به نحو احسن انجام دهند تا مشکلات بازار این محصول به حداقل ممکن برسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: با متخلفان قاچاق مرغ، به ویژه مرغداری های متخلف بدون اغماض توسط تعزیرات حکومتی برخورد شود.

حیدری ادامه داد: به کلیه فرمانداران ماموریت داده شده ضمن تشدید نظارت بر کشتارگاه ها با همکاری نیروی انتظامی با خروج عیر قانونی مرغ از استان به صورت جدی برخورد کنند.

وی اضافه کرد: در صورت کشف قاچاق مرغ زنده توسط نیروی انتظامی در ابتدا باید مشخص گردد مرغ ها از کدام مرغداری و سالن دار به صورت غیر قانونی خارج شده است تا از تکرار چنین مواردی با برخورد قانونی با متخلفان جلوگیری شود.

قیمت حمل و نقل گندم به کارخانه جات در هرمزگان پذیرفته نیست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر حمل و نقل به موقع اقلام ضروری به ویژه گندم مورد نیاز کارخانجات آرد استان گفت: شرکت های حمل و نقل بدون فوت وقت نسبت به حمل گندم مورد نیاز کارخانجات آرد استان اقدام کنند.

حیدری یادآور شد: شرکت های حمل و نقل از فعالیت حمل و نقل کالا در هرمزگان به سراسر کشور منافع بسیاری نصیب آنها می شود و ضروری است مردم استان از منافع فعالیت آنها بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: افزایش قیمت حمل و نقل گندم به کارخانه جات در هرمزگان پذیرفته نیست و خلل در این امر مهم از کسی پذیرفته نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با بیان اینکه حمل و نقل یکسره گندم از کشتی ها به کارخانجات آرد نقش بسزایی در کاهش هزینه ها دارد خاطرنشان کرد: گندم مورد نیاز کلیه کارخانه جات آرد استان در کمترین زمان ممکن تامین شود.

انتهای پیام/