تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 519391
تاریخ انتشار:جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان:

حضرت محمد(ص) رسولی برای تمام عالمیان/ دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است

ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته با بیان اینکه دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است، گفتند: با انعکاس اخبار کذب، تحلیل های مغرضانه واقعیت های را وارونه نشان می دهد و مانند مگسی که تنها به دنبال کثیفی بوده در جامعه به جستجوی کوچکترین عیب برای بزرگ نشان دادن آن است.

حضرت محمد(ص) رسولی برای تمام عالمیان/ دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته با بیان اینکه دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است، گفتند: با انعکاس اخبار کذب، تحلیل های مغرضانه واقعیت های را وارونه نشان می دهد و مانند مگسی که تنها به دنبال کثیفی بوده در جامعه به جستجوی کوچکترین عیب برای بزرگ نشان دادن آن است.

حضرت محمد(ص) رسولی برای تمام عالمیان است

حجت الاسلام محمد عبادی زاده، نماینده ولی فقیه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته بندرعباس ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص ) و امام جعفر صادق(ع ) گفت: ما باید از سیره حضرت محمد(ص) در جامعه الگو بگیریم زیرا پیامبر(ص) بی آلایش و بی تکلف بودند و به دور از هرگونه ظاهر سازی بودند.
امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) نه تنها در مسائل حکومتی، سیاسی و اجتماعی بلکه در مسائل شخصی نیز با دوست و دشمن با عدالت رفتار می کردند.
عبادی زاده با بیان اینکه پیامبر(ص) تنها متعلق به مسلمانان نیست، عنوان کرد: خداوند در قرآن تمام ادیان را به وحدت دعوت می کند و حضرت محمد(ص) رسولی برای تمام عالمیان است.
وی با تاکید بر اینکه دشمن در گام دوم انقلاب ماموریت های جدی دارد، بیان کرد: دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است.
خطیب جمعه بندرعباس افزود: جنگ روانی دشمن شروع شده و رسانه های ماهواره ای و فضای مجازی و اینترنت تبدیل به توپخانه قوی شده که ملت ما را بمباران تبلیغاتی می کند.
عبادی زاده با بیان اینکه دشمن به دنبال مایوس کردن ملت از انقلاب و مسئولان است، تصریح کرد: با انعکاس اخبار کذب، تحلیل های مغرضانه واقعیت های را وارونه نشان می دهد و مانند مگسی که تنها به دنبال کثیفی بوده در جامعه به جستجوی کوچکترین عیب برای بزرگ نشان دادن آن است.

دشمن با تمام توانش به دنبال بمباران رسانه ای و تبلیغاتی است
وی با تاکید بر اینکه دشمن شناسی وظیفه ما در گام دوم انقلاب است و باید مراقب شگردهای دشمنان باشیم، اظهار کرد: باید مواظب افکارمان باشیم که در اختیار دشمن قرار نگیرد، اگر فکرمان را کنترل نکنیم زبانمان وسیله ای برای تبلیغ اهداف دشمن می شود.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد: اگر امروز دشمن بعد از چهل سال هنوز نتوانسته به انقلاب ما ضربه ای وارد کند از برکت امام خامنه ای(مدظله العالی) است که تمام مسائل کشور و جهان را به موقع متذکر می شوند.
عبادی زاده با اشاره به اینکه امروز روز تلاش و کار در جامعه است، گفت: دولت باید بیش از همیشه سبب ایجاد آرامش مردم در جامعه باشد و مناسب نیست رئیس دولت فضای جامعه را به سمت و سوی حواشی بکشاند.
وی افزود: دولت در روزهای پایانی باید نیاز های جامعه را پاسخ دهد و فضای بحث ها را نباید متشنج کند و دولت و مردم از بحث های حاشیه ای سود نمی برد.
خطیب جمعه بندرعباس اظهار کرد: سوالات و شبهات دولت از دستگاه قضا باید در جلسات خصوصی پرسیده شود زیرا این حرکات جز ضرر و مشکل چیزی برای جامعه ندارد.

عبادی زاده با اشاره به وضعیت نا مطلوب فضای شهری در بندرعباس خاطر نشان کرد: خیابان های بندرعباس استاندارد نیست و با کمترین بارندگی آب در سطح خیابان ها و معابر جمع می شود.

وحدت رمز پیروزی بر جهان استکبار است

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری، امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)  گفت: وحدت رمز پیروزی اسلام بر جهان استکبار است و پیامبر عظیم الشان اسلام، قرآن و قبله بهترین مشترکات امت اسلام برای ایستادگی در برابر مشترکین و مستکبرین است.

امام جمعه شهرستان سیریک افزود: افزایش قیمت بنزین اگر به اجرای عدالت و کمک به مردم و جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی در جامعه باشد که خوب است ولی اگر منجر به افزایش قیمت کالاها و افزایش تورم و کاهش خرید مردم برای معیشت باشد بسیار بد و تاسف بار است.

بحران بی آبی در روستاهای سیریک

وی اظهار کرد: مسئله تامین آب شرب مردم شهرستان به یک مسئله بحرانی تبدیل شده و برخی روستاها در این شهرستان بیش از دو ماه آب ندارند و متاسفانه ما شاهد اقدامات موثر و عملی از سوی مسئولان استانی برای رفع این مشکل برای مردم شهرستان نیستیم.

حیدری خاطر نشان کرد: اخیرا رئیس جهمور در سفر به استان یزد در جمع مردم این استان قول تامین آب از دریای عمان داده اند و مردم ما در کنار دریا تشنه و بی آب به سر می برند و دولت در تامین آب ۴۵ هزار نفر مردم روستاهای سیریک عاجز مانده  و در جایی دیگر وعده تامین آب به مردم استان های دیگر می دهند که این خودش مصداق بارز بی عدالتی در جامعه است.

برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی امید را در مردم زنده می کند

حجت الاسلام مهدی دُری امام جمعه رودان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با اشاره به خبردستگیری رسول دانیال زاده متهم ۴هزار میلیاردی که از ایران گریخته بود، اظهار کرد: برای دشمنان و کسانیکه حق این ملت را می خوردند و فرار می کنند ناامیدکننده بود ولی الحمدالله با کاری که اطلاعات سپاه انجام داد و این فرد را دستگیر کرد امید خیلی از دشمنان ناامید و امید در بین مردم زنده شد.

امام جمعه رودان افزود: مردم از این ناامید بودند که فردی اختلاس کرده و فرار کرده  و این دستگیری ها باعث زنده شدن امید در دل مردم می شود کسی که قریب به ۲هزار۶۰۰ میلیارد تومان وام گرفته بود و از قوه قضاییه می خواهیم با عاملان این قضیه برخورد جدی کند.

دُری با بیان اینکه چنین پول های زیادی دست یک عده افراد خاص باشد به اقتصاد مملکت ضربه می زنند ادامه داد: در حالیکه مردم برای گرفتن وام ۳۰ میلیون وام باید ۱۰میلیون سپرده داشته باشد آیا بتواند وام بگیرد یا نه و در نهایت فرد از گرفتن وام منصرف می شود و در مشکلات خودش می ماند اما چطور یک نفر به راحتی وام می گیرد و جالب است قریب به ۴۰۰هزار درهم از یک بانک ایرانی در دبی بدون هیچ شرایطی وام گرفته و بعدهمان وام در بانک داخل کشور با سود۲۴درصد سپرده گذاری می کند.

افت قیمت بادمجان قابل قبول نیست

وی اضافه کرد: اگر قرار است وام و یا تسهیلاتی داده شود باید به همه افراد داده شود و گرفتن آن برای همه راحت باشد از قوه قضاییه می خواهیم برخورد جدی نه تنها با این فرد بلکه با عاملان و کسانیکه همکاری کردند از آن رییس بانکی که رشوه می گیرد باید برخورد شود واز قوه قضاییه واقعا تشکر می کنیم که امیدها را در مردم زنده کرده است و به این کار ادامه دهند که دشمنان ما ناامید شوند.

خطیب جمعه رودان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به افت قیمت بادمجان کاران رودانی اظهار کرد: بعد ازبازدید از مراکز خرید و فروش محصولات که با اتفاق فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان داشتیم کشاورزی ۸میلیون زمینی را اجاره کرده همه هزینه های کود و سم وپرداخت کرده الان که موقع فروش است هیچی دست کشاورز نمی گیرد و گاها بصورت مجانی بود.

دُری با بیان اینکه با پیگیری ها مسئولان شهرستان دست دلالان در این موضع قطع شد، افزود: باید توجه به این موضوع بشه که فصل برداشت خارج از فصل بادمجان قیمت افت می کند و باید با تدابیرمسئولان جهادکشاورزی و خود کشاورزان الگویی برای کشت محصولات برنامه ریزی شود.

وی ادامه داد: در استان هایی دیگر هم قیمت محصولات را بررسی کردیم برخی از محصولات قیمتش پایین بود اما نه این حد ارزان، که کیلویی ۲۰۰ تا ۳۰۰ باشد.

امام جمعه رودان خاطرنشان کرد:در این راستا تمهیداتی اتخاذ شده که حداقل قیمت ثابتی تعیین شود تا زحمات کشاورزانی که هزینه می کنند متحمل ضرر نشوند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=519391
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,252 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی