منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۸
شناسه خبر: 237693
گروه :خبر
image474696
 

خشم مردم سومین حرم اهل بیت از شیطان بزرگ تمامی ندارد

۵۰۰۰ پرچم آمریکا در آتش نفرت شیرازی ها سوخت+تصاویر

صبح امروز در مراسم راهپیمایی 13 آبان شهر شیراز تعداد پنج هزار پرچم آمریکا به دست مردم به آتش کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مراسم راهپیمایی روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی امسال در شیراز با شور و حرارتی خاص برگزار شد. از هر گوشه میدان ارم، شعارهای ضد استکباری شنیده می شد. مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، هیهات من الذله و… دستنوشته ها و پارچه نوشته های ضد آمریکایی بیشتر از هر چیزی به چشم می آمد. شاید برجسته ترین قسمت این مراسم، آتش زدن پرچم آمریکا بود.

چیزی در سال های گذشته و در مراسم های متفاوت ضد استکباری وجود داشت اما این بار تعداد این نمادهای شیطان بزرگ که آتش خشم ملت ایران آن را سوزاند، بیش از 5000 پرچم بود. نمادی که هر ساله بارها توسط مردم انقلابی ایران اسلامی سوزانده می شود و کسی نمی تواند این موضوع را سمبلیک بخواند چرا که مردم همیشه در صحنه و انقلابی در طول بیش از سه دهه در عمل مقابل سیاست های استکباری «مصداق اتم استکبار» ایستادگی می کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی