منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۱۹
شناسه خبر: 309611
گروه :خبر
IMG_8687_4544

فرماندار رودان گفت: از 15 مرکز بهداشتی درمانی که در سراسر استان امسال ساخته می شود 5 مرکز سهمیه شهرستان رودان است که در طول مدت یکسال احداث، تجهیز و راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در مراسم کلنگ زنی مرکز بهداشت و درمان روستای آبنما که با حضور دکتر میر زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان انجام شد، گفت: از 15 مرکز بهداشتی درمانی که در سراسر استان امسال ساخته می شود 5 مرکز سهمیه شهرستان رودان است که در طول مدت یکسال احداث، تجهیز و راه اندازی می شود.

 

فرماندار رودان اظهار کرد: اعتبار کل این 15 مراکز بهداشتی  در سراسر استان 11 میلیارد تومان است که 5 مرکز شهرستان رودان در روستاهای، آبنما، خیرآباد، جغین جنوبی، شورانی، هیزبندگان احداث می شود.

 

محمودی افزود: هر کدام از این مراکز بهداشتی درمانی در زمینی به مساحت 2000 متر با زیربنای 410 متر احداث می شود و  شامل 3 ساختمان زیست پزشک هم می باشد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در ادامه اجرای طرح های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان رودان نیز در حوزه شهری طی سال جاری مرکز بهداشت و درمانی مرکز شهر رودان کلنگ زنی و احداث می شود.

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی