منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۸
شناسه خبر: 205479
گروه :خبر
13940205000892_PhotoA

براثر حمله پهپاد‌های آمریکایی به نقاط مرزی «خیبر‌ایجنسی» و فرمانداری «لعل‌پور» در ولایت ننگرهار در نزدیکی مرز پاکستان و افغانستان 5 شبه نظامی کشته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ساعتی قبل و بر اثر حمله پهپادهای آمریکایی به مرز مشترک افغانستان و پاکستان بیش از 5 شبه‌نظامی کشته و تعداد زیادی زخمی شدند.

گفته می‌شود هدف از این حمله، مخفی‌گاه شبه‌نظامیان در نقاط مرزی «خیبر‌ایجنسی» و فرمانداری «لعل‌پور» در ولایت ننگرهار بوده است.

تاکنون خبری از هویت شبه‌نظامیان کشته شده مشخص نشده است.

با آغاز عملیات ارتش پاکستان در مناطق قبایلی این کشور حمله پهپادهای آمریکایی به وزیرستان کاهش یافت اما از چندی پیش پهپاد های آمریکایی نقاط مرزی افغانستان و پاکستان را هدف قرار می‌دهند.

گزارش ها نشان می‌دهد در عملیات پهپادهای آمریکایی در نقاط مرزی افغانستان و پاکستان بیش از 200 نفر از اعضای داعش از جمله حافظ سعید خان کشته شده‌اند.

داعش در یک پیام ویدئویی کشته شدن حافظ‌سعید خان را تکذیب کرده‌اند.

کارشناسان معتقدند هدف قرار گرفتن مخالفان طالبان از جمله داعش توسط پهپادهای آمریکایی با مذاکرات صلح این گروه با دولت افغانستان که قرار است دور دوم آن تا پایان هفته جاری برگزار شود بی‌ارتباط نیست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است