5 مرکز بهداشتی درمانی امسال در روستاهای رودان ساخته می شود
+ پ -
۵ مرکز بهداشتی درمانی امسال در روستاهای رودان ساخته می شود

فرماندار رودان گفت: از ۱۵ مرکز بهداشتی درمانی که در سراسر استان امسال ساخته می شود ۵ مرکز سهمیه شهرستان رودان است که در طول مدت یکسال احداث، تجهیز و راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در مراسم کلنگ زنی مرکز بهداشت و درمان روستای آبنما که با حضور دکتر میر زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان انجام شد، گفت: از ۱۵ مرکز بهداشتی درمانی که در سراسر استان امسال ساخته می شود ۵ مرکز سهمیه شهرستان رودان است که در طول مدت یکسال احداث، تجهیز و راه اندازی می شود.

 

فرماندار رودان اظهار کرد: اعتبار کل این ۱۵ مراکز بهداشتی  در سراسر استان ۱۱ میلیارد تومان است که ۵ مرکز شهرستان رودان در روستاهای، آبنما، خیرآباد، جغین جنوبی، شورانی، هیزبندگان احداث می شود.

 

محمودی افزود: هر کدام از این مراکز بهداشتی درمانی در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر با زیربنای ۴۱۰ متر احداث می شود و  شامل ۳ ساختمان زیست پزشک هم می باشد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در ادامه اجرای طرح های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان رودان نیز در حوزه شهری طی سال جاری مرکز بهداشت و درمانی مرکز شهر رودان کلنگ زنی و احداث می شود.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff