منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹
شناسه خبر: 284442
گروه :خبر
1
 

از ابتدای سال جاری تاکنون اتفاق افتاد؛

۴۹ کشته و زخمی بر اثر برخورد شتر با خودرو در سیریک + تصویر

برخورد شتر با یک دستگاه خودرو پژو 405 در مسیر جاده اصلی شهرستان سیریک حادثه آفرید و از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 4 نفر فوت و بیش از 35 نفر مصدومین و یا دچار خسارت شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو405 با یک نفر شتر در جاده اصلی سیریک جاسک در محدوده روستای مجتمع خدمات رفاهی شایسته نرسیده به روستای خرگوشی منجر به زخمی شدن یک نفر و خسارت مالی به خودرو شد.
خوشبختانه در این حادثه بعلت کنترل بموقع راننده خودرو پس از برخورد با شتر جان سالم به در برد ولی راننده خودرو و خودرو به شدت دچار خسارت مالی شدند.
در این حادثه سرنشین خودرو محمد جمالدینی استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان جاسک بود که خوشبختانه از مرگ حتمی نجات یافت.
یکی از حوادث بسیار خطرناک جاده ای در حوزه استحفاطی شهرستان سیریک و جاسک بویژه در شب برخورد با احشام الخصوص شتر است که تاکنون خسارت جانی و مالی فراوان به انسان ها وارد کرده است.
در شهرستان سیریک از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 4 نفر فوت و بیش از 35 نفر مصدومین و یا دچار حسارت شدند.

 

1

2

3
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است