۴۷ نماد اعتماد الکترونیک در هرمزگان صادر شد

عباسی گفت:از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ نماد اعتماد الکترونیک برای متقاضیان کسب و کار اینترنتی در استان صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد عباسی، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ ای است که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به عنوان تاییدیه به فروشگاه ‌های اینترنتی داده می ‌شود.
عباسی افزود: ۴۱۰ واحد صنفی در استان اقدام به ثبت نام و دریافت اینماد نموده که ۴۷ مورد در سال جاری ثبت شده است.از این تعداد واحد فروش دارای اینماد , تعداد ۳۶ واحد صنفی موفق به دریافت پروانه کسب مجازی جهت فروش اینترنتی محصولات خود شده اند.
وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سال جاری و استقبال شهروندان از خرید اینترنتی و آنلاین تعداد شرکت های متقاضی دریافت پروانه کسب و کار مجازی روبه افزایش است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خاطر نشان کرذ: واحدهای صنفی که علاقمند به فعالیت در فضای مجازی و خریدو فروش آنلاین میباشند می بایست نسبت به ثبت نام در سامانه enamad.ir جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و سپس در سامانه iranianasnaf.ir جهت ادامه فرایند و اخذ پروانه کسب و کار مجازی ثبت نام کنند.

انتهای پیام/