منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
شناسه خبر: 347697
گروه :خبر
729081

استاندار هرمزگان اظهار کرد: 45 درصد از تسهیلاتی که در دولت قبل داده شده غیرقابل وصول و غیرقابل برگشت است و سرمایه مملکت برباد رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ همزمان با آغاز هفته دولت با حضورجاسم جادری استاندار هرمزگان دبیرستان 12 کلاسه شهید آرمات بندرعباس با اعتبار 37 میلیارد ریال و زیربنای دو هزارو 700 مترمربع به نمایندگی از 77 پروژه آموزشی شامل 438 کلاس درس با زیربنای بیش از 54 هزار مترمربع و اعتبار 520 میلیارد ریال در هرمزگان مورد افتتاح قرار گرفت.

استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح این پروژه گفت: در این سه سال 337 پروژه با بیش از هزار کلاس درس در هرمزگان ساخته شده است و حوزه زیرساخت‌های آموزشی هرمزگان در دولت تدبیر و امید متحول شده است.

جادری با بیان اینکه تعلیم و تربیت سرلوحه تمامی کارها و امور در کشور است، افزود: معماری رعایت شده در پروژه دبیرستان 12 کلاسه شهید آرمات یکی از نیازهایی است که باید در سایر پروژه‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و غیرضروری، کمر همت به خدمات رسانی بسته است.

وی اظهار کرد: 45 درصد از تسهیلاتی که در دولت قبل داده شده است، غیرقابل وصول است و باید گفت که دود شده و به آسمان رفت چرا که غیرقابل برگشت است و سرمایه مملکت برباد رفته است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه این تسهیلات به بهانه ایجاد توسعه و اشتغال پرداخت و هیچ اتفاقی نیفتاده است ادامه داد: تسهیلات خوبی در دولت یازدهم به مردم واگذار شده است، و در این راستا برخلاف تبلیغات مخالفان دستاوردهای بزرگی در این دولت از جمله انرژی و آب و جاده‌ها در همین هرمزگان حاصل شده است.

173 کلاس درس تخریبی درهرمزگان بازسازی می شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با بیان اینکه  77 پروژه در هفته دولت دارای زیربنای 54 هزار و 272 مترمربع است که برای ساخت آن 520میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: تا هفته دولت امسال 173 کلاس درس تخریبی درهرمزگان با اعتبار 160 میلیارد ریال و زیربنای 17 هزار و 934 مترمربع بازسازی می شود.

به گفته وی در مجموع یکهزار و 627 کلاس درس تخریبی در استان هرمزگان وجود دارد که برای بازسازی و مقاوم سازی آنها بیش از سه هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی یاداورشد: هم اکنون 192 طرح آموزشی درهرمزگان با 950 کلاس درس با زیربنای بیش از 191 هزار متر مربع در دست اجراست که با اختصاص به موقع اعتبار تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است