منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۶
شناسه خبر: 282218
گروه :خبر
13941112000900_PhotoA

400 تروریست با امکانات کامل از مرز ترکیه وارد سوریه شدند تا به ریف حلب اعزام شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، 400 نفر از تروریست‌های عضو گروه موسوم به گردان الشام با تسلیحات کامل با عبور از مرز ترکیه با سوریه وارد ریف ادلب شده‌اند تا از آنجا به تل رفعت در ریف حلب عزیمت کنند.

منابع آگاه در این زمینه به فارس خبر دادند که دولت ترکیه برای حلوگیری از سقوط تل رفعت 400 تن از عناصر تروریستی فیلق الشام را از سمت استان ادلب وارد خاک ترکیه و سپس وارد تل رفعت کرده است.

همچنین بیش از 500 تن از تروریست ها را برای اشغال مجدد شهرک راهبردی خان طومان در حومه جنوب غربی حلب از سمت فرودگاه ابوالظهور راهی منطقه کرده است.

در طی دو روز گذشته دوگذرگاه باب الهوی و باب السلامه شاهد تردد صدها تن از تروریست ها از سمت ادلب به مناطق شمال حلب از جمله اعزاز و تل رفعت بوده است

این در حالی است که پس از پیروزی هفته گذشته نیروهای مقاومت در شکستن محاصره نبل و الزهرا تحرکات گروه‌های تروریستی در شمال سوریه تشدید شده است.

تروریست‌ها و حامیانشان از نزدیک شدن نیروهای مقاومت به شهر حلب و احتمال سقوط این شهر به دست نیروهای مقاومت به شدت نگران شده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی