منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
شناسه خبر: 300749
گروه :خبر
آوج

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش اظهار کرد: از 854مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید شد و مقدار 379کیلوگرم مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در جزیره کیش کشف و امحاء شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد رضا رضا نیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش، با بیان اینکه آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از بیست و پنجم اسفند  ماه 94 لغایت پانزدهم فروردین ۹5 در جزیره کیش در حال برگزاری است، گفت: از 854مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید شد.

 

وی افزود:  در طرح بسیج سلامت نوروزی کیش، ۶ تیم بازرسی بهداشت محیط به صورت مستمر از تمامی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بازرسی کردند.

 

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به ویژگی ها و حساسیت های منطقه آزاد کیش اظهار کرد: به جهت  اینکه کیش یک منطقه ویژه گردشگری بوده و وجود اماکن تفریحی و گردشگری زیاد و  افزایش ورود مسافران و گردشگران به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی، کنترل و نظارت های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به منظور حفظ سلامت مسافران تشدید شد.

 

رضانیا تصریح کرد:کارشناسان مرکز از تمامی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن کیش بازرسی بعمل آوردندو برنامه  های تیم بازرسی نیز به صورت مستمر در تمام ایام و روزهای تعطیل نیز انجام  شد.

وی افزود: مقدار 379کیلوگرم مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در جزیره کشف و امحاء شد.

 

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش خاطرنشان کرد : ۷۷ مورد نمونه برداری از مواد غذایی و خوراکی، 22 نمونه برداری میکروبی و  شیمیایی از آب آشامیدنی، صدور ۳37کارت تندرستی و ۲1 مورد رسیدگی به شکایات بهداشتی از دیگر فعالیت های واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش دربسیج سلامت نوروزی سال ۹5 بوده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر