منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷
شناسه خبر: 334950
گروه :خبر
hormoz

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: محرومیت سوشا مکانی فقط در داخل ایران قابل اجرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ عبدالله سمامی، در مورد اینکه محرومیت سوشا مکانی از سوی کمیته اخلاق مانع عقد قراردادش با باشگاه نروژی می‌شود یا نه گفت: آرایی که کمیته اخلاق صادر می‌کند در محدوده قوانین کشوری خودمان است و بر اساس استنباط من قابلیت اجرایی در کشور دیگر را ندارد. زیرا آئین‌نامه کمیته اخلاق ماده‌ای ندیده‌ام که محرومیت در خارج از کشور هم اعمال شود.

وی ادامه داد: اصلی حقوقی به نام سرزمینی بودن جرایم و مجازات‌ها داریم که براساس آن محرومیت سوشا مکانی در خارج از کشور قابل اعمال نیست و اجرایی کردن قوانین ما در سایر کشورها الزام آور نیست. بنابراین سوشا مکانی می‌تواند در کشوری دیگر فوتبال بازی کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند