منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
شناسه خبر: 331302
گروه :خبر
13920514000103_PhotoA

مدیر روابط عمومی بانک رفاه، دریافتی چند صد میلیونی مدیران این بانک را قانونی دانست و گفت: وقتی مجمع یک حقوقی را برای مدیران تصویب می‌کند یعنی دریافت قانونی بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از آنکه صورتحساب دریافت حقوق های نجومی از سوی مدیران بانک رفاه منتشر شد، بسیاری گمان می کردند که این بار نیز آقای مدیر عامل همچون مدیر عامل بیمه مرکزی از سمت خود استعفا داده و ماجرا را خاتمه دهد، اما گویا دستور سران 3 قوه و تاکید موکد ریاست جمهوری بر “عزل مدیران متخلف” که به معاون اول ارائه شد نیز مدیر عامل بانک رفاه را برای استعفا اقناع نکرده است.

البته ماجرا وقتی به وزارتخانه مربوطه رسید، وزیر کار هم در پی ادامه اظهارنظر های متناقض قبلی به دنبال لاپوشانی ماجرا افتاد اما یکبار دیگر اسنادی جدید از دریافتی های مدیر عامل بانک رفاه منتشر شد که این بار نشان می داد مجموع دریافتی های آقای مدیر عامل در طول مدت زمان 6 ماه، 520 میلیون تومان بوده است.

حالا در این باره مدیر روابط عمومی بانک رفاه در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص آخرین وضعیت مدیر بانک رفاه عنوان کرد: تکلیف این ماجرا را دولت باید مشخص کند. بانک تمام اسناد و مدارکی که خواسته بودند و قانونی بوده را ارائه کرد و تصمیم نهایی با دولت است.

حبیب پور در پاسخ به این سوال که آیا قرار است مدیر عامل بانک رفاه از سمت خود استعفا دهد یا خیر، عنوان کرد: خبری ما نشنیده ایم و صحبتی هم در این باره نشده است.

مدیر روابط عمومی بانک رفاه یکبار دیگر نیز ادعاهای خود در خصوص دریافتی چند صد میلیونی مدیران این بانک را قانونی دانست و گفت: وقتی مجمع یک حقوقی را برای مدیران تصویب می کند یعنی دریافت قانونی بوده است. 230 میلیون تومان مطرح شده هم حقوق نبوده است. حالا نهادهای قانونی باید نظر خود را درباره این ماجرا اعلام کند.

حبیب پور در پایان در خصوص فضای خفقان به وجود آمده در مجموعه بانک رفاه نیز گفت: ما فضای خفقانی در مجموعه ندیدیم و بیشتر درگیر مسائل بیرونی و موضوعات رسانه ای هستیم

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی