منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹
شناسه خبر: 329858
گروه :خبر
13941027000766_PhotoA

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: مرگ ۲ کارگر در انفجار لوله گاز منطقه شهران هنوز تأیید نشده است اما پیمانکاران اعلام کردند چند تن از کارگران مفقود شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اقبال شاکردی درباره فوت دو کارگر در انفجار لوله گاز اظهار داشت: درحال حاضر آتش‌نشانان در حال جستجو هستند اما پیمانکاران از مفقود شدن 2 نفر از کارگران خبر داده‌اند که هنوز پیدا نشده‌اند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران افزود: آتش‌نشانان هنوز فوت این دو کارگر را تأیید نکرده‌اند و به دلیل قطع تلفن در این منطقه امکان برقراری تماس نیست.

در ساعت 4:30 بامداد انفجار در خط لوله گاز واقع در منطقه شهران اتفاق افتاد و همچنان نیروهای خدماتی و امدادی در محل حادثه حضور دارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد