منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵
شناسه خبر: 325556
گروه :خبر
465595

قهرمان المپیکی کشورمان توانست در مسابقات وزنه برداری فوق سنگین در رده اول مجموع قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  در ادامه رقابت‌های دسته فوق سنگین وزنه‌برداری جان فجر در حرکت دو ضرب بهادر مولایی در حرکت اول خود وزنه 230 کیلوگرم را مهار کرد اما در دو حرکت بعدی خود در وزنه 249 کیلوگرم دچار خطا شد اما با این شرایط او قهرمان حرکت دو ضرب شد.

بهداد سلیمی دیگر نماینده کشورمان در حرکت اول خود 225 کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت دوم وزنه 231 کیلوگرم را بالای سر برد اما داوران خطای او را اعلام کردند و به همین دلیل او از انجام حرکت سوم انصراف داد.

ورزشکار سوریه‌ای هم وزنه 225 کیلوگرم را بالای سر برد اما چون وزن او کمتر از سلیمی بود در جایگاه دوم ایستاد و بهداد هم در رده سوم ایستاد.

در مجموع بهداد سلیمی با 430 کیلوگرم در جایگاه اول ایستاد و بهادر مولایی با 420 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده لهستان با مجموع 402 کیلوگرم رده سوم را مال خود کرد.

همچنین بهادر مولایی در حرکت سوم خود از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و لنگان به روی سکو رفت.

سلیمی بعد از 7 ماه که دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذاشت در این مسابقات شرکت کرد.

تاماش آیان مدال قهرمانان سنگین وزن وزنه برداری را اهدا کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است