منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۴
شناسه خبر: 317239
گروه :خبر
13940729000511_PhotoA

وزیر دفاع روسیه از تشکیل سه لشگر جدید در ارتش این کشور به منظور مقابله با اقدامات ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اعلام کرد، ارتش این کشور در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی، سه لشگر جدید برای مقابله با توسعه تهاجمی ناتو تشکیل دهد.

این نیروهای جدید ارتش روسیه قرار است به منظور مقابله با اقدامات تهاجمی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه تشکیل شده و استقرار یابد.

شویگو در نشست وزارت دفاع روسیه اعلام کرده که این وزارتخانه اقداماتی را به منظور مقابله با رشد و تقویت نیروهای ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه صورت می‌دهد. تا پایان سال جاری میلادی، دو لشگر جدید در بخش غربی ارتش این کشور تشکیل خواهد شد و یک لشگر دیگر نیز در بخش جنوبی تشکیل و مستقر خواهد شد.

بنا به گفته وزیر دفاع روسیه، اقدامات آمریکا در خصوص استقرار زیرساخت در نزدیکی مرزهای روسیه، مسکو را وادار کرده تا به اقدامات تقابلی روی آورد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است