منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷
شناسه خبر: 316849
گروه :خبر
13940710000017_PhotoA

با حکم معاون سیما، دکتر حسن ملکی به مدیریت شبکه چهار سیما منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پی استعفای دکتر غلامی از مدیریت شبکه چهار، دکتر علی اصغر پورمحمدی، معاون سیما، دکتر حسن ملکی را به مدیریت این شبکه برگزید.

دکتر پورمحمدی در حکم خود با اشاره به اهداف تاسیس شبکه چهار، کمک به گسترش گفتمان علمی در سطوح عمومی و تخصصی را از مهمترین وظایف آن دانست و از مدیریت این شبکه خواست گفتمان فرهنگی هنری مبتنی بر مولفه های فرهنگ غنی اسلامی ایرانی، در تمامی برنامه‌های شبکه جانمایی شود.

معرفی شخصیت های علمی و آثار برجسته کشور، توجه به امر پژوهش و کمک به اعتلای سطح انگیزش و نشاط علمی از دیگر نکاتی بود که معاون سیما در حکم خود بر آن تاکید داشت.

دکتر پورمحمدی در خاتمه با قدردانی از تلاش‌های مدیریت پیشین شبکه چهار از همکاران خود در این شبکه خواست تا با انعکاس مستمر و مطلوب فعالیت های مختلف محافل علمی در زمینه کرسی های نقد و نوآوری به منظور ایجاد نشاط علمی در جامعه اهتمام ورزند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند